Масажер для очей Xiaomi Momoda Spider-Man SX320

  • Червоний
  • 12 місяців

Щоденний 15-хвилинний масаж очей

Офісні працівники проводять близько 1/3 свого часу за екранами моніторів комп'ютера та смартфона, і їх очі схильні до сухості та втоми.

Масажер Momoda Spider-Man SX320 з функцією підігріву, забезпечує багаточастотний вібраційний масаж, і всього за 15 хвилин щоденного використання, дозволить зняти напругу з ваших очей.

Стильний марвеловський дизайн

Масажер Momoda SX320 має оригінальний дизайн в стилі Marvel's Spider-Man і зручну конструкцію, яка дозволяє йому складатися на 180°.

Також він має інтуїтивно зрозуміле управління, завдяки зручно розташованим на лицьовій стороні пристрою кнопкам.

Тривимірні масажні головки

У Momoda SX320 використовуються тривимірні масажні головки, які повністю охоплюють очі та навколишні області, а також покривають основні акупунктурні точки навколо очей і скроні.

Тиск повітря 42 кПа забезпечує м'яко стиснення головок масажера, сприяючи більш ефективному розслабленню очних м'язів.

Ви також можете вибрати режим з тиском повітря 37.7 кПа і 33 кПа.

Багаточастотний вібромасаж підвищує ефективність масажної процедури

Вбудований механізм з частотою вібрації до 110 разів на секунду, стимулює меридіани очей та миттєво розслаблює очні м'язи.

Вбудований безпечний нагрівальний матеріал PTC

Після включення режиму гарячого компресу з температурою 40 °C, приблизно через 5 секунд, очі стануть теплими.

Такий підхід дозволяє миттєво прискорити кровообіг в очах та навколишніх областях, глибоко розслаблює очні м'язи і ефективно знімати больові відчуття.

3 режими масажу та музичний супровід

Щоб задовольнити потреби в масажі очей для різних груп людей, використовуються три режими для перемикання режиму однією кнопкою.

Під час масажу ви можете активувати режим гарячого компресу та музику за допомогою однієї кнопки. Зі звуком хвиль і чайок в вухах відчуваєш себе як на пляжі.

Ергономічний дизайн адаптується до різних форм обличчя

Встановіть кут складання основного блоку Momoda SX320, щоб він відповідав різним формам обличчя та комфортно відповідав вигину обличчя; нижня перевернута V-подібна конструкція адаптивно підтримує перенісся, роблячи масаж очей більш відповідним для багатьох людей.

Замшева тканина

Корпус масажера Momoda SX320 виготовлений з міцного та практичного пластика АБС. Внутрішня сторона зроблена з високоякісної замші, яка м'яка та приємна для шкіри, зносостійка і більш щільно прилягає до очей.

Портативність та зручність зберігання

Максимальний кут формування масажера складає 180°, його можна скласти навпіл. У складеному вигляді він розміром зі смартфон.

Його легко зберігати. Він компактний і не займає багато місця. Ви можете насолодитися розслаблюючим спа для очей в будь-який час і в будь-якому місці.

До 2 годин роботи без підзарядки

В основний блок масажера Momoda SX320 вбудований акумулятор ємністю 1100 мАг. Після повної зарядки через інтерфейс Туре-С, ви зможете використовувати пристрій близько 2 годин.

Для 1 людини масажна процедура для очей, не повинна тривати більше 15 хвилин в день.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для очей
Бренд: Momoda
Модель: SX320
Матеріали: АБС-пластик і замшева тканина
Номінальна напруга: 5 В
Номінальна потужність: 5 Вт
Кут складання: 0-180 градусів
Розмір: 206.7 x 126.8 x 74.3 мм
Вага: 380 г