Масажер для очей Xiaomi Momoda SX328

Зніме втому з ваших очей

Масажер для очей Momoda SX328 використовує напівпровідникові високотехнологічні матеріали, які дозволяють швидко реалізувати холодний/гарячий компрес, вібраційний масаж для ефективного розслаблення очних м'язів.

Досить 10-хвилинного масажу, щоб ваші очі відчули себе «відпочившими».

Інтелектуальний контроль температури

Momoda SX328 може швидко досягти стану охолодження і нагріву, і в той же час вбудований термістор контролює температуру, щоб забезпечити найбільш комфортну температуру для ваших очей.

Зменшення набряку навколо очей

Масажер Momoda SX328 підтримує режим холодного компресу з постійною температурою 20 °C і може швидко охолодити область навколо очей, зменшивши набряклість, відчуття хворобливості та дискомфорту.

Режим гарячого компресу

Гарячий компрес з постійною температурою 40 °C, «подарує» підходяще та комфортне відчуття тепла, сприяє посиленню циркуляції крові, знімає сухість і біль в очах. Цей режим особливо актуальний для іт-фахівців і офісних працівників.

Циркулюючий гарячий та холодний компрес

Крім того, в масажері для очей передбачений комбінований режим гарячого та холодного компресу, що дозволить комплексно підійти до вирішення наслідків втоми очей і набряклості.

Розслаблення очних м'язів

Завдяки високочастотній вібрації мотора (до 4500 разів/хв), режим високочастотного вібраційного масажу розслабляє м'язи очей і активує м'язові клітини навколо очей.

Масаж супроводжується музикою

Синхронізуйте Momoda SX328 зі своїм смартфоном через Bluetooth і включіть музику, адже масажер має зовнішні динаміки.

Продумана конструкція масажної головки

Очні яблука людини відносно чутливі, тому масажна голівка Momoda SX328 виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву і на внутрішній стороні має рифлену еластичну конструкцію.

Внутрішній діаметр масажною головки підходить під розмір азіатських очей.

До 7 днів автономної роботи

Завдяки літієвому акумулятору ємністю 1650 мАг, масажер для очей Momoda SX328 можна використовувати щодня по 10 хвилин протягом 7 днів, що дуже зручно, особливо, якщо ви відправляєтеся в подорож.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для очей
Бренд: Momoda
Модель: SX328
Тривалість роботи: 10 хвилин
Потужність зарядки: 4.5 Вт
Напруга зарядки: 5 В ⎓
Акумулятор: Літієвий акумулятор 1650 мАг
Розмір: 195 x 60 x 50 мм
Вага: 255 г