Масажер для очей Xiaomi (SKG 4301) White

Ефективне зняття напруги з очей

Чи відчуваєте сухість, напругу і втому очей? Скористайтеся масажером SKG 4301.

Масажер для очей SKG 4301, може імітувати техніку масажу, а також застосовувати метод прогрівання до 42 °C для ефективного зняття напруги з м'язів навколо очей.

М'які масажні головки

Масажер обладнаний декількома м'якими та еластичними силіконовими масажними головками різної форми, розділених на області A, B і C. Вони використовуються для ритмічного масажу і зняття хворобливих відчуттів в ключових областях навколо очей.

Три режими масажу

Перемикаєтеся між трьома режимами масажу за бажанням.

Режим VIVID: підходить для швидкого зняття втоми очей. Цей режим може стимулювати м'язи очей, швидко знімати втому, освіжати та відновлювати життєві сили.

Режим RELAX: підходить для щоденного застосування, при понаднормовій роботі, коли ви пізно лягаєте спати або довго їдете в транспорті. Інтенсивність і ритм режиму релаксації відносно м'який, що може допомогти розслабити очі та зняти стрес.

Режим сну SLEEP: підходить для заспокоєння та розслаблення перед сном, легкий масаж в супроводі легкої музики може допомогти заспокоїтися перед сном, розслабити розум, вирішити проблеми з безсонням.

Тривалість масажу в кожному режимі складає близько 5 ~ 8 хвилин.

Інтуїтивно зрозуміле управління

SKG 4301 також дуже простий в управлінні, адже на всьому масажному пристрої всього дві кнопки: перша — кнопка управління і перемикач режиму, друга — кнопка управління музикою.

До 120 хвилин роботи без підзарядки

Вбудована літієва батарея ємністю 2000 мАг, може забезпечити роботу масажера протягом 120 хвилин. Зарядка акумулятора займе близько 3-4 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для очей
Бренд: SKG
Модель: 4301
Ємність акумулятора : 2000 мАг
Тривалість зарядки: 3-4 години
Інтерфейс зарядки: MICRO-USB
Кількість режимів масажу: 3
Тривалість масажу: 5 ~ 8 хвилин
Тривалість роботи: До 120 хвилин
Температура нагріву: ~ 42 °C
Колір: Білий / Срібло