Масажер для очей Xiaomi XGEEK E6

В даний час багато людей не можуть жити без смартфона: будь то ходьба, покупки або навіть їжа, ваша голова спрямована вниз. Крім того, проблеми з очима пов'язані з недосипанням і тривалим напруженням очей. Масажер XGEEK E6 може зняти втому з очей і поліпшити концентрацію.

Гарячий компрес

Використання графенових нагрівальних матеріалів, з підтримкою постійної температури 40 °С, дозволяють очам поступово відчувати тепло протягом 5 секунд. В результаті з очей знімається набряклість та відчуття втоми.

Багаточастотний вібраційний масаж

Вбудований вібруючий подвійний двигун, метод переривчастого многочастотного масажу, безперервна вібрація і масаж акупунктурних точок очей, стимулювання меридіан очей, за підтримки постійної температури нагріву, змушує ваші очні м'язи рухатися, в результаті чого вони «омолоджуються».

Перемикач 4 режимів

Для того, щоб пристосуватися до потреб різних людей в масажі очей, виробник спеціально відібрав 50 експертів для обробки сотень відгуків про досвід використання пристрою. Після декількох налаштувань і численних тестувань масажера, було вибрано 4 комбінації масажу, які перемикаються одним натисненням.

Складається на 180°

XGEEK E6 може складатися на 180°. У ньому використовується еластичний тканинний матеріал, який є легким, стійким до забруднень. Внутрішній шар виконаний з високоякісного матеріалу, який є м'яким, приємним для шкіри, зносостійким і легким у догляді, забезпечуючи вам чистий та зручний масаж очей. Елегантна колірна гамма створює відчуття модного девайса, який сяє прямо перед вашими очима.

Вбудований «білий шум»

Обидві сторони масажера обладнані зовнішніми динаміками і вбудованим «білим шумом». Білий шум означає, що потужність частотних складових в частині звуку є рівномірною по всьому чутному діапазону. Це звук падаючого дощу в дощовий день, звук води в горах, шум птахів, які співають в лісі. Це допоможе більшості людей спати більш солодко, сконцентровано та міцно.

До 12 днів без підзарядки

Одна зарядка може задовольнити 12 днів щоденного використання масажера, щоб насолоджуватися розслабленням очей в будь-який час і в будь-якому місці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для очей
Бренд: XGEEK
Модель: E6
Зарядний вхід: DC 5В / 1A
Номінальна потужність: 5 Вт
Акумулятор: Вбудований літій-полімерний акумулятор 3.7В 1200 мАг
Кут складання: 180º
Розмір: 20 x 7.5 см
Колір: Сірий