Масажна підставка для спини Xiaomi Leband LBB003-JDBU

Проблема болю в попереку

Біль в попереку відноситься до болю в нижньому краї ребер, попереково-крижової та клубової областях, іноді супроводжується іррадіюючим болем в нижніх кінцівках, яка зустрічається у 84% працюючих людей и пенсіонерів.

В літературі повідомляється, що зі зміною умов життя і роботи та з прискоренням соціального ритму, частота виникнення болю в попереку збільшилася на 18% протягом 2006-2016 років і має тенденцію до збільшення з року в рік*.

«Дослідження характеристик сили основних м'язів і реабілітація малорухомих людей з болями в попереку»

Унікальна система підтримки

У масажній підставці для спини Leband LBB003-JDBU використовується унікальна система підтримки 26° — це технологія підтримки попереку, розроблена на основі ергономічних принципів.

Вона спрямована на підтримку вигину поперекового відділу хребта на 26° за рахунок всенаправленної динамічної підтримки.

Інноваційна конструкція масажної опори для спини 26°, точно відповідає кривизні людського тіла, розсіює тиск на поперековий відділ хребта, викликаний тривалим сидінням.

3-х ступінчасте магнітне регулювання. Вентильований дизайн.

Рухайтеся так, як хочете, щоб отримати більш підходящу «точку опори».

Leband LBB003-JDBU має 3-х ступінчасте магнітне регулювання. Воно підходить для людей різного зросту. Її можна автоматично регулювати вгору і вниз, і ви завжди можете знайти точку опори, яка вам підходить.

Крім того, опора для спини Leband має відповідний виріз для забезпечення природної циркуляції повітря.

М'яка та комфортна опора

Використання еластичного матеріалу BASF в якості внутрішнього наповнювача забезпечує рівномірну щільність виробу, дозволяє рівномірно розподіляти тиск на спину.

Лицьова сторона виготовлена ​​з трикотажної тканини, а задня сторона — тканина овчини, яка відрізняється чудовою еластичністю та міцністю*.

*Рекомендації по очищенню: протріть вологим паперовим рушником або тканиною, а потім просушіть паперовим рушником перед використанням.

Замикаюча конструкція для швидкого встановлення

Підставка для спини Leband LBB003-JDBU кріпиться до стільця або крісла за допомогою практичного ремінця, виготовленого з поліестеру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажна підставка для спини
Бренд: Leband
Модель: LBB003-JDBU
Матеріали: Еластичний матеріал BASF, трикотажна тканина, тканина овчини
Розмір: 397 x 450 мм
Колір: Сірий