Масажна подушка Xiaomi LERAVAN (LJ-YK007) Gray

Ваш індивідуальний «масажист»

Термомасажна подушка Leravan LJ-YK007 — це зручний масажний пристрій, здатна усунути болі в плечах, спині, шиї, животі, ногах, через 15 хвилин після використання.

Подушка Leravan, що імітують людські методи масажу, з використанням передових теплових технологій, забезпечить відчуття комфорту та розслаблення.

Простий і зручний дизайн

Термомасажна подушка Leravan LJ-YK007 має компактні розміри 330 x 230 x 130 мм. Поверхня масажною частини складається з 3-х шарів дихаючої тканини. Отвір для подачі постійного струму на подушці Leravan продумано до дрібниць, його легко знайти для зарядки і воно не впливає на красу виробу.

Універсальне кріплення

Термомасажна подушка Leravan LJ-YK007 обладнана додатковим ременем, за допомогою якого ви зможете закріпити виріб на стільці, дивані, кріслі.

Імітація рухів професійного масажиста

Масажна подушка LJ-YK007 оснащена масажними головками різних розмірів, утворюють кругову масажну зону. Крім того, в подушці використовується двосторонній масажний механізм, що імітує техніку масажу людини, змінюючи напрямок масажу кожну хвилину, що сприяє зменшенню болю в м'язах уже через перших 15 хвилин використання.

Передова технологія нагріву

Крім того, масажна подушка оснащена передовою технологією нагріву, щоб передавати постійну кількість тепла в організм і посилити ефективність масажних рухів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажна подушка
Бренд: LF
Модель: LJ-YK007
Номінальна напруга: 12 В
Номінальна потужність: 24 Вт
Розмір: 330 х 230 х 130 мм
Вага: 1.3 ± 0,2 кг
Колір: Сірий