Масажне крісло Xiaomi Momoda Smart Relaxing Massage Beige (SX532)

  • Бежевий

15 хвилинний масаж зніме напругу і втому

Momoda SX532 оснащений повним набором режимів масажу, які впливають на все тіло, такі як плечі, шия, користувач назад і ноги. Таким чином, всього 15 хвилин масажу в день, допоможуть зняти напругу і втому, накопичені за робочий день.

Обладнаний комплексним масажним механізмом

Масажне крісло Momoda SX532 має спеціальну об'єднану раму з 3 масажними механізмами, які впливають на основні положення, такі як плечі, талія і спина, за допомогою механічного управління тягою.

Крім того, масажне крісло Momoda SX532 також використовує 6 масажних коліс, збільшуючи площу масажу до 50% за допомогою тривимірного методу масажу, розтягуючи його вгору, вниз, вліво, вправо.

Функція нагріву

У поперековій частини масажного крісла вбудовані 2 нагрівальних модуля з можливістю швидкого нагріву всього за 1 хвилину. Тим самим допомагаючи підвищити ефективність масажу, посилити кровообіг.

Масажні подушки для ніг

В секціях для ніг знаходяться 12 подушок, які покривають всю ногу до ступні. Користувачі можуть легко відчути ефект масажу, заспокійливий масаж литкових м'язів для відчуття легкості, полегшення больових відчуттів.

Функція невагомості

Масажне крісло Momoda також інтегроване з функцією «невагомості», щоб відрегулювати кут нахилу спини і ніг відхилившись назад до 126° ± 7°. Ця функція допомагає рівномірно розподілити вагу тіла по всьому сидінню, знижуючи тиск на хребет і суглоби.

Зручна панель управління

Приладова панель вбудована безпосередньо в підлокітник масажного крісла всього тіла. Розкладка досить проста, зрозуміла, клавіші чутливі, тому користувачі можуть легко налаштовувати режими.

Стильний зовнішній вигляд. Дихаючі матеріали.

Масажне крісло Momoda SX532 виглядає досить акуратно, всього 1250 x 630 x 980 мм, тому його буде легко розташувати у всіх просторах користувача. Шкіра PU, що покриває всі масажне крісло, надзвичайно приємна на дотик, дихаюча, гладка, легко миється та чиститься.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажне крісло
Бренд: Momoda
Модель: SX532
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 60 Вт
Частота: 50 Гц
Вага: 42 кг
Розмір: 1250 х 630 х 980 мм
Колір: Бежевий