Масажний гребінець для волосс SMATE Care Massage Comb Dark Brown

Доставка

Звичайна ціна

Дбайливий догляд за волоссям з масажним гребінцем SMATE

Правильний вибір гребінця - це один з визначальних факторів краси та здоров'я вашого волосся. Масажний гребінець SMATE виготовлений ​​з сандалової/евкаліптової деревини. Він настільки якісно виконаний, що дотик округлих зубчиків, практично не відчувається, вони немов прослизають між волоссям і зберігають шкіру голови без подряпин.

Ідеально відшліфована гладка зовнішня поверхня гребінця, створює приємні тактильні відчуття. Вона не електризує волосся, що сприяє швидкому та красивому укладанню волосся. Відчуйте м'який дотик SMATE, адже він покликаний подбати про красу вашого волосся.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Натуральна деревина

Ручна обробка матеріалу

При виборі дерев'яного гребінця основним моментом, є матеріал з якого він виготовлений. Адже від цього безпосередньо залежить «термін придатності» гребінця і здоров'я вашого волосся. У гребінцях з м'яких порід деревини, через деякий час, утворюються відколи, тріщини, через які згодом січеться волосся або травмується епідерміс голови.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb крупним планом

Саме тому в гребінці SMATE застосовується деревина твердих порід, вирощена во Франції та на Африканському континенті. Неповторна фактура деревини, яка формувалася десятиліттями, підкреслює її унікальний дизайн. Міцність матеріалів і ручна обробка, дозволили створити гребінець, якість якого ви зможете гідно оцінити. Регулярне застосування масажною гребінця, дозволить активізувати приплив крові до голови, а також істотно поліпшити кровообіг в волосяних фолікулах.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb дівчина розчісує волосся

Витонченість та надійність

Деревина з Сандалового дерева

Унікальним видом деревини (вважається одним з найцінніших порід) застосовується при виготовленні гребінців SMATE (більш темного відтінку), є сандалове дерево. Воно має світло-коричневий відтінок, який через деякий час стає темно-червоним. Як відомо, з деревини цього дерева добувають ароматні ефірні масла. Тому крім своєї унікальності, міцності та гладкої поверхні, сандал має приємний аромат.

Деревина з евкаліптового дерева

Масажний гребінець більш світлого відтінку виготовлений ​​з екваліпта, деревина цього дерева відрізняється: високою міцністю, стабільністю форми та розмірів. Більш того, одним з найцінніших якостей евкаліптової деревини, є її висока біостійкість (практично не уражається комахами). Не варто забувати, що евкаліптова деревина неймовірно красива, завдяки чому виріб виготовлений з даного матеріалу має прекрасний зовнішній вигляд.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb сандалове дерево

Гладка та приємна на дотик поверхня

Ретельне шліфування деревини

Неповторна текстура евкаліпта і сандалу проходить обов'язковий процес шліфування та заокруглення кутів всіх елементів гребінця. Гладка поверхня SMATE створює приємні тактильні відчуття при її використанні, а відсутність гострих кутів убезпечить волосся і шкіру голови від подряпин і пошкоджень.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb в двох кольорах і ручка вироби

Щоденний догляд за волоссям будь-якої густоти

Гребінець з оптимальним рівнем пружності

Як форма, так і розмір шипів гребінця підібрані дуже оптимально. Завдяки 18 мм довжині кожного шипа, ви зможете доглядати за волоссям будь-якої густоти.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb розмір шипів

Елегантна вставка з силікону забезпечує оптимальний рівень пружності - незалежно від сили натискання, в результаті чого тиск рівномірно розподіляється по всіх точках дотику шипів зі шкірою голови.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb силіконова вставка

Здоров'я вашого волосся

Натуральні масла

В гребінці SMATE застосовується деревина, яка містить натуральні масла. Ці масла рясно насичують волосся корисними мінералами та мікроелементами, які при повсякденному застосуванні гребінця вбираються в шкірний покрив голови і живлять коріння волосся.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb дівчина розчісує густе волосся

Створення шедевра

Кілька етапів обробки

За створенням такого шедевра як масажний гребінець SMATE лежить копітка праця. Кожна заготовка майбутньої гребінця, ретельно обробляється на висококласному обладнанні слідуючи передовим технологіям і строго дотримуючись стандартів якості.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb в різних ракурсах

Унікальна конструкція

Округлені форми

Ідеально підібраний дизайн всіх елементів гребінця SMATE сприяє її повсякденного комфортному використанню. Округлена форма - забезпечує її зручнt охоплення, а ідеально підібрана форма зубчиків - дозволяє їм ковзати між волосся не спутуючи їх. SMATE - це чудовий подарунок, який дозволить насолоджуватися кожним процесом розчісування довгі роки.

Масажний гребінець для волосся SMATE Care Massage Comb не забудь

Тип: Масажний гребінець з натурального дерева
Бренд: XinZhi
Вид: З ручкою
Модель: SC-31
Матеріал: Сандал + еластична вставка з екологічно чистого силікону
Походження деревини: Південна Америка (Парагвай)
Колір: Темно-коричневий
Розмір гребінця: 180 х 60 х 40 мм
Вага: 90 г
Меры предосторожности при использовании: Уникайте: впливу тепла, вологості, ударів, впливу побутової хімії. Вимивши в холодній воді, необхідно негайно витерти та ретельно висушити при кімнатній температурі.
Додатково: Через різницю в освітленні колір товару може відрізнятися від зображеного на сайті