Машинка для видалення катишків Xiaomi Deerma White DEM-MQ600

Deerma DEM-MQ600 – це пристрій, який допомагає швидко видалити катишки та відновити красу вашого одягу.

Стильний дизайн

Машинка для видалення катишків DEM-MQ600 має досить хорошу обробку, важить 160 грам і відрізняється досить компактними габаритами 110 х 80 х 80 мм, завдяки чому вона легко поміщається на долоні.

Практична конструкція

DEM-MQ600 виготовлена ​​з високоякісних матеріалів. Вона має міцні леза з нержавіючої сталі, які можна легко зняти та почистити за допомогою зручної щітки. Зовнішня оболонка виробу виготовлена з приємного на дотик АБС-пластика.

Потужний двигун

DEM-MQ600 обладнана 3 гострими лезами та потужним двигуном зі швидкістю 7000 об/хв, здатним легко зрізати катишки, обробляти безліч різних видів тканин, відновлюючи її гарний зовнішній вигляд.

Deerma DEM-MQ600 має еластичну стільниковий конструкцію, яка підходить для одягу різної товщини. Крім того, модернізований повітряний потік, допоможе прискорити всмоктування катишків, викидаючи їх у внутрішній бак.

Тривалий час використання

Машинка для видалення катишків оснащена зручним USB-портом для зарядки і батареєю великої місткості. Для зарядки потрібно всього 2 години, після чого її можна використовувати до 45 хвилин.

Крім того, пристрій споживає досить мало енергії та може заряджатися від резервного зарядного пристрою або від ноутбука.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Машинка для видалення катишків
Бренд: Deerma
Модель: DEM-MQ600
Матеріал: АБС-пластик, полікарбонат, нержавіюча сталь
Номінальна потужність: 3 Вт
Номінальна напруга: 3.7 В
Зарядна напруга: 5 В
Тривалість використання: 45 хвилин
Тривалість зарядки: 2 години
Розмір: 110 х 80 х 80 мм
Вага: 160 г
Комплектація: Машинка для видалення катишків, USB-кабель, інструкція