Машинка для видалення катишків Xiaomi Lofans White CS-622

Lofans CS-622 — корисний інструмент для швидкого очищення поверхні одягу від катишків.

Портативна конструкція

Машинка для видалення катишків Lofans CS-622 має досить компактну ручну конструкцію. Зокрема, розмір пристрою всього 77 x 77 x 67 мм і він легко поміщається навіть на долоні. Машинка поміститися в будь-якій валізі, сумці, рюкзаку, що дозволить брати її в тривалі поїздки.

Над корпусом знаходиться єдина кнопка управління живленням, яка одночасно спрощує зовнішній вигляд пристрою і робить управління більш простим та інтуїтивно зрозумілим.

Матеріал високої якості, легко миється

Корпус Lofans CS-622 виготовлений з АБС-пластика з закругленими кутами. Корпус має 55 мл ємність для збору катишків, яку легко від'єднувати від корпусу виробу для подальшого очищення.

Потужний мотор і гостре лезо

Машинка для видалення катишків Lofans CS-622 оснащена двигуном зі швидкістю обертання 7000 об / хв і 8 відцентровими гвинтами для забезпечення сильного всмоктуючого зусилля, яке змушує 3 гострих леза з нержавіючої сталі швидко обертатися.

Lofans CS-622 забезпечує можливість видалення катишків з тканинної одягу, виробів з вовни та трикотажу.

До 40 хвилин роботи без підзарядки

Вбудований акумулятор забезпечує до 40 хвилин використання Lofans CS-622. Заряджати машинку для видалення катишків можна і від павербанка і від мережі, а процес повної зарядки акумулятора займе приблизно 60 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Машинка для видалення катишків
Бренд: Lofans
Зарядна напруга: 5 В
Номінальна напруга: 3.7 В
Номінальна потужність 3 Вт
Тривалість роботи Близько 40 хвилин
Розміри: 77 х 77 х 67 мм
Вага: 125 г