Маска для очищення повітря Xiaomi Purely Air Lock Masks 3шт (KQS-9501V)

Ефективне очищення повітря, яке ви вдихаєте

Тканинні та марлеві пов'язки все більше набирають популярності не тільки серед населення Китаю, але і серед жителів багатьох інших країн. Адже забруднення навколишнього середовища, що у багато разів перевищує допустимі норми, робить прямий вплив на здоров'я людини, а це тягне за собою незворотні наслідки.

Purely air lock masks - респіратор виконаний за новітніми технологіями очищення повітря. Він оснащений декількома шарами композитного матеріалу, який перешкоджає попаданню різних шкідливих часток у дихальні шляхи. Ефективний захист у поєднанні з комфортним дизайном - основоположна особливість маски-респіратора Purely.
 

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Незамінний аксесуар для вільного дихання

Ефективний захист від шкідливих часток

Purely air lock masks - унікальна маска-респіратор, яка здатна забезпечити ефективний захист від міського пилу, смогу, вихлопних газів, піщаних бур і т.ін. Чотири шари композитного матеріалу, забезпечують комплексну фільтрацію повітря, при цьому ефективність фільтрації частинок солі дорівнює приблизно 99%, а рівень фільтрації частинок масла близько 96%.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт маска крупним планом

Стандарт захисту класу А

29 процесів виробництва унікального респіратора

Від щільності прилягання маски до обличчя користувача, безпосередньо залежить ефективність захисту респіратора. Завдяки застосуванню запатентованої технології AlphaFit і багаторазовим етапам виробництва, вдалося забезпечити максимально щільне прилягання маски до обличчя та найбільш ефективну фільтрацію повітря, яка не утруднює дихання. Відповідність національному китайському стандарту класу А, підкреслює високу якість та надійність респіратора Purely.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт на чоловікові

Інноваційна технологія AlphaFit™

Підлаштовується під риси обличчя

Прогресивна інноваційна технологія під назвою AlphaFit™, забезпечує еластичність маски, яка здатна підлаштуватися під контури вашого обличчя, що в свою чергу сприяє більш щільному та комфортному приляганню маски до обличчя. Герметичність маски виключає потрапляння шкідливих частинок, що містяться в повітрі  поза чотиришаровим фільтром.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт на обличчі користувача

Підлаштовується під вас

Зміна форми за 0.1 секунди

Ви можете займатися повсякденними справами (спілкування, активне проведення часу, відпочинок в парку) в звичному режимі. Оскільки з маскою Purely air lock masks, ви будете почувати себе досить комфортно. Вона «стежить» за змінами контурів обличчя і менш ніж за секунду підлаштовувається під них, «насичуючи» ваші легені чистим повітрям.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт дівчина бігає

Комбінація чотирьох матеріалів

Ефективна фільтрація масел і солей

Чотиришарова конструкція інноваційного респіратора Purely дозволяє відфільтрувати навіть дрібні частинки, діаметр яких менше 0.3 мкм. Комплексний захист від вихлопних газів, тютюнового диму, кіптяви, пилку, масел і солей забезпечується завдяки застосуванню дуже еластичного нетканого матеріалу з поліпропілену, фільтра статичної електрики, а також фільтруючого елемента отриманого в результаті видування з розплаву поліпропілену, який має декілько зон волокон і забезпечує пористу структуру матеріалу.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт на обличчі користувача

Не «затуманює» видимість в окулярах

Щільно прилягаюча конструкція

Щільно структура маски-респіратора, що досить плотно прилягає до обличчя, перешкоджає виходу тепла та вологи в процесі дихання, що не вплине на видимість в окулярах.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт кут нахилу

Не створює дискомфорт для обличчя

Зручний кут нахилу

Ергономічний кут нахилу 144° збільшує площу контакту між маскою та поверхнею обличчя, знижуючи тиск. Маска Purely володіє м'якою, еластичною конструкцією. Тому ви зможете займатися повсякденними справами в респіраторі досить тривалий час, не відчуваючи при цьому ознак дискомфорту.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт особливість посадки на обличчі

Еластична об'ємна конструкція

Не заважає дихати

Об'ємна конструкція еластичного респіратора Purely не перешкоджає глибокому вдиху або розмові користувача, а також поверхня маски не стирає макіяж з обличчя.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт елементи конструкції

Повітряний клапан

Швидкий викид вуглекислого газу та теплого повітря

Розширена конструкція односпрямованого повітряного клапана (виконаний з екологічно чистих матеріалів), сприяє більш швидкому випуску вуглекислого газу і повітря, що перешкоджає утворенню пара.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт чоловік з маскою в руці

Екологічно чисті матеріали

Маска-респіратор була виготовлена із застосуванням технології ультразвукового формування, без використання клеючих речовин, формальдегідів, що підкреслює її екологічність. Крім того, подібна конструкція перешкоджає розмноженню різних мікроорганізмів.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт кріплення

Бавовняні кріплення

Досить широкі 70 міліметрові кріплення віконані з натурального бавовняного матеріалу, вони комфортно фіксуються та не будуть тиснути на вуха. Крім того, одна зі сторін силіконового регулятора оснащена спеціальною вставкою-наконечником з С-образною конструкцією, яка дозволяє надійно закріпити маску на потиличній частині.

Маска для очищення повітря Purely air lock masks 3шт упаковка

Тип: Маска для захисту від пилу, вихлопного газу, пилу і т.ін.
Бренд: Purely
Колір: Синій
Модель: KQS-9501V M
Матеріал: Силікон, ПЕТ (поліетилентерефталат), ПП (поліпропілен)
Стандарт: GB / T 32610-2016 (захист класу A)
Спосіб носіння: На вухах, закріпивши на потиличній частині
Рекомендований час використання: Не більше 24 годин
Робоча температура: -30 °C ~ 40 °C
Додатково: * Через особливості тестового середовища дані можуть незначно відрізнятися
Комплектація: Маска 3 шт.