Маска для очищення повітря Xiaomi SmartMi Black 3pcs

Маска, яка робить повітря чистішим

Маска SmartMi виконана за стандартом захисту KN95, який може ефективно запобігати проникненню частинок PM 2.5. Крім того, маска надійно захищає від пилу, пилку, вихлопних газів автомобілів і інших шкідливих часток, які витають в повітрі. Маска не викликає почуття дискомфорту при носінні, оскільки вона виробляється з використанням спеціальної розтягуючої мембрани з TPU і композитного спіненого матеріалу, виготовленого з екологічно чистого поліуретану. Цей матеріал легко підлаштовується під форму обличчя користувача.

В респіраторних масках SmartMi також є трьохпозиційний гачок для регулювання вушних петельок відповідно до розміру вух. Також покращено респіраторний клапан, який знижує опір вдиху від 175 до 100 Па і видиху до 45 Па, завдяки чому він не викликає істотних змін у структурі дихального циклу.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Незамінний аксесуар для вільного дихання

Маски для очищення повітря все більше набирають популярності не тільки серед населення Китаю, але і серед жителів багатьох інших країн. Адже забруднення навколишнього середовища, у багато разів перевищує допустимі норми, здійснює прямий вплив на здоров'я людини, що тягне за собою незворотні наслідки.

SmartMi - респіратор виконаний за новітніми технологіями очищення вдихуваного повітря. Він оснащений декількома шарами композитного матеріалу, який перешкоджає попаданню різних шкідливих часток у дихальні шляхи. Ефективний захист у поєднанні з комфортним дизайном - основоположна особливість маски-респіратора SmartMi.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs захисні характеристики

Маска для очищення повітря SmartMi захистить вас від шкідливого впливу частинок PM 2.5 і PM 0.3, що знаходяться в повітрі великих міст. Ефективність фільтрації становить понад 97%. Маска має гнучку тривимірну структуру та дуже зручна в щоденному використанні.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs хлопець з дівчиною в масках

Підлаштовується під контури обличчя

Гнучка тривимірна структура

Маска виготовлена ​​з еластичних матеріалів з використанням антибактеріального ущільнювача. Виріб щільно прилягає до обличчя, не допускаючи попадання повітря через бічні сторони. Повітря проникає під маску тільки пройшовши через фільтруючий елемент. При виготовленні маски-респіратора не використовувалися клей і формальдегід. Маска не викликає почуття дискомфорту при носінні, оскільки вона поставляється з особливою розтягуючою мембраною виготовленою з екологічно чистого поліуретану (TPU), і здатна підлаштуватися під контури вашого обличчя.

* Рекомендований час використання респіраторної маски: не більше 10 годин.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs особливий елемент

Герметичність маски виключає потрапляння шкідливих частинок, що містяться в повітрі, поза п'ятишаровим фільтром. Крім того, маска має спеціальні поглиблення, які призначені для зручності носіння окулярів при такій необхідності.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs ущільнювач

Не «затуманює» видимість в окулярах

Щільно прилягаюча конструкція

Завдяки закритому дизайну і використанню поліпшеної конструкції респіраторного клапана, опір повітря при вдиху - складає всього 100 Па, при видиху - 45 Па. В результаті стимулюється збільшення потоку повітря та зменшується утворення водяної пари. Таким чином, маска завжди залишатиметься сухою. Об'ємна конструкція еластичного респіратора SmartMi не перешкоджає глибокому вдиху або розмові користувача.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs дівчина бігає

Комбінація п'яти матеріалів

Ефективна фільтрація мікрочастинок

П'ятишарова конструкція інноваційного респіратора SmartMi дозволяє відфільтрувати навіть дрібні частинки, діаметр яких менше 0.3 мкм. Комплексний захист від вихлопних газів, тютюнового диму, кіптяви, пилку, масел і солей забезпечується завдяки застосуванню попереднього фільтруючого елементу, дуже еластичного нетканого матеріалу з поліуретану, надтонкого еластичного мікроволокна, антибактеріального ущільнювача, а також фільтруючого елементу HEPA.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs п'ятишарова конструкція

Не створює дискомфорт для обличчя

Особлива витягнута форма маски збільшує площу контакту між маскою і поверхнею обличчя. Крім того, вона володіє м'якою, еластичною конструкцією та дозволить займатися повсякденними справами досить тривалий час, не відчуваючи при цьому ознак дискомфорту.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs на вулиці

Швидкий викид вуглекислого газу і теплого повітря

Розширена конструкція повітряного клапана, сприяє більш швидкому випуску вуглекислого газу і повітря, що перешкоджає утворенню пари.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs дівчина в масці в приміщенні

Зручне кріплення

Досить широкі петельки маски дозволяють надійно зафіксувати її на вухах. За допомогою регулювального гачка ви можете відрегулювати вушні петельки відповідно до розміру вух.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs як правильно одягати маску

Підлаштовується під вас

Ви можете займатися повсякденними справами (спілкування, активне проведення часу, відпочинок в парку) в звичному режимі. Оскільки з маскою SmartMi, ви будете почувати себе досить комфортно. Вона «розпізнає» контури вашого обличчя і підлаштовується під них, «насичуючи» ваші легені чистим повітрям.

Маска для очищення повітря SmartMi Black 3pcs дівчина і хлопець в приміщенні

Тип: Маска для захисту від пилу, вихлопного газу, пилку і т.ін.
Бренд: SmartMi
Колір: Чорний
Матеріал: TPU (високотемпературний, термопластичний поліуретан), HEPA фільтруючий елемент
Спосіб фіксації: На вухах
Рекомендований час використання: Не більше 10 годин
Робоча температура: -30 °C ~ 40 °C
Додатково: * Через відмінності тестового середовища дані можуть незначно відрізнятися
Комплектація: Маска (3 шт.), регулювальний гачок (3 шт.), гнучка мембрана (1 шт.)