Масажер для обличчя inFace Sonic Facial Device MS2000 Upgrade Version Purple

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

inFace Electronic Sonic Beauty Facial

Масажер для обличчя inFace Sonic є електричною щіткою-масажером для обличчя з силіконовими щетинками, яка за допомогою ультразвукових коливань проводить глибоке інтенсивне очищення та масаж шкіри. Завдяки використанню технології T-Sonic масажер здійснює до 8 тисяч коливань за хвилину, завдяки якому здійснюється мікро-масаж, профілактика появи мімічних зморшок та видаляється 99,5% забруднень.

Трансдермальні коливання, що проходять крізь шкіру, дуже корисні для поліпшення живлення глибоких шарів шкіри, і, як наслідок, вони покращують її стан і здоров'я. Робоча поверхня масажера виконана з гіпоалергенного силікону, відформованого у вигляді трьох типів щетинок - великих, дрібніших і зовсім невеликих. Найбільш товсті щетинки дуже ефективні в зонах з жирною шкірою, тонші - у місцях, де ваша шкіра відрізняється високою чутливістю.

Масажер inFace Sonic відрізняється досить надійною конструкцією - акумулятор, електродвигун, що створює коливання та електроніка, що управляє. При цьому вони захищені від шкідливого впливу води. Корпус захищений за стандартом IPX7, що дозволяє пристрою працювати навіть недовго під водою. Тому ви зможете використовувати масажер спільно з пінками, скрабами та пілінгами для обличчя. Вбудований акумулятор, ємністю 400 мАг, забезпечує безперервну роботу масажера до 90 хвилин. При цьому рекомендований час одного сеансу очищення та масажу обличчя – до 10 хвилин. До півтори години роботи

- В оновленій версії, на відміну від попередньої 5 режимів масажу обличчя. Додані режими: розумне очищення, глибоке очищення.

- Покращений матеріал. Матеріал виробу - силікагель харчової якості. Він сертифікований FDA США та більш надійний у використанні.

- підвищення продуктивності, нова функція інтелектуального нагадування. У цьому режимі він зупинятиметься на 1 секунду кожні 3 секунди, нагадуючи вам про необхідність заміни деталей. Також є режим звукового очищення із синхронізацією 90S. Розумне очищення, глибоке очищення.

- Масажер поділено на три зони: високоточна зона, загальна зона та зона глибокого очищення обличчя.

Вага, Грам 80
Бренд: inFace
Тип масажу Вібромасаж
Вид масажера Портативний (ручний) масажер
додаткові характеристики Місткість акумулятора: 400 мАг; Час заряджання: 2.5 години
Кількість режимів масажу 5
Комплектація Масажер, Інструкція
Модель Electronic Sonic Beauty
Розміри, Міліметр 80 х 53 х 30 мм
Регулювання інтенсивності масажу Так
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Колір Purple
Бренд inFace