Масажний гребінець Xiaomi XIN-ZHI (XZ60019001) Brown

  • 12 місяців

Доставка

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Масажний гребінець Xiaomi Xin Zhi Massage Comb
Xiaomi Xin Zhi Massage Comb - це багатофункціональна масажна гребінець для волосся. Вона зміцнює волосся, масажує шкіру голови і дозволяє привести волосся до ладу, роблячи різні зачіски в домашніх умовах. Виріб підходить навіть для чутливої шкіри голови. Воно має унікальну конструкцію з подвійним вигином, яка підлаштовується під будь-яку форму голови. Крім того, гребінець має ефект пам'яті.

Догляд за волоссям + масаж
Представлена гребінець допоможе якісно доглядати навіть за неслухняним волоссям. З її допомогою можна зробити складну зачіску або просто розчесати волосся після сну. Крім цього, виріб масажує шкіру голови. Воно знімає втому, зміцнює волосся, запобігає випаданню волосся, покращує кровопостачання шкіри голови і просто приносить задоволення від масажу.

Унікальна конструкція
Гребінець має велику поверхню з подвійним вигином. Вона підлаштовується під будь-яку форму голови, забезпечуючи м'який та приємний масаж. Корпус гребінця має спіралеподібну форму, що нагадує пружину. Продумана конструкція дозволяє контролювати силу на різні ділянки голови.

Зубчики з ефектом пам'яті
Гребінець Xiaomi Xin Zhi Massage Comb має 210 зубчиків з ефектом пам'яті. Їхніми особливостями є надзвичайна м'якість. Вони поступово передають силу впливу, не викликають роздратування і не шкодять навіть найчутливішому волоссю.

Догляд за сухим і вологим волоссям
Виріб однаково добре підходить для догляду як за сухим, так і за вологим волоссям. За допомогою гребінця можна швидко висушити волосся або зробити гарне укладання.

Розміри 228 x 76 x 39 мм
Бренд: XinZhi
Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Колір Коричневий
Виробник XIN-ZHI
Матеріал Пластик
Артикул XZ60019001
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати