Матрац Xiaomi 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м

Доставка

Звичайна ціна

Матрац з інноваційною чотиришаровою конструкцією

Матрац 8H Latex Qse відрізняється інноваційним багатошаровим дизайном із застосуванням натурального латексу, пінистого протектора підвищеної щільності,
наявністю шару захисного матеріалу від кліщів і мікробів, а також використанням унікального матеріалу з кавової нитки, який не викликає алергічних реакцій при прямому тактильному контакті зі шкірою людини.

У матраці не використовуються формальдегіди, клей та інші хімічні речовини, що підкреслює його екологічність та безпеку для здоров'я. Відсутність клеючих речовин і застосування блискавки YKK в конструкції матраца 8H Latex Qse, дозволяє діставати його з наматрасника та чистити від забруднень.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Відмінний відпочинок з 8H

Інноваційний дизайн

Матрац 8H Latex Qse подбає про комфортний відпочинок і відновлення сил під час сну. Застосування багатошарової конструкції сприяє більш рівномірному розподілу маси тіла людини по всій площі виробу, а також запобігає проникненню та розмноженню паразитичних кліщів та інших мікроорганізмів.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м дівчина відпочиває

Істинна якість

Характеристики зручності та безпеки

8H Qse - матрац, що поєднує в собі чудові характеристики якості, комфорту та безпеки. В конструкції матраца застосовуються виключно екологічно чисті матеріали. 8H - справжня якість, яке подарує вам здоровий сон.

  • Не містить формальдегідів, клею та інших хімічних речовин;
  • Багатошарова конструкція;
  • Тверда та м'яка поверхня із застосуванням натурального латексу та піни високої щільності;
  • Захист від кліщів і мікробів;
  • Різноманітність розмірів: 0.9м х 1.9м х 8 см, 1.2м / 1.5м /1.8м x 2.0м x 8см.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м крупним планом

Багатошарова конструкція

Екологічно чисті складові

Конструкція матраца 8H Qse розширює рамки про відображення структури матраца. Багатошаровий дизайн із застосуванням натурального малазійського латексу, наматрасника з кавової нитки зшитого за технологією Polygiene, спеціального захисного шару, який перешкоджає розмноженню мікроорганізмів, а також піни високої щільності - підкреслює цілковиту спрямованість виробу на безпеку та комфорт користувача.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м конструкція матраца

Наматрацник з кавової нитки

Матеріал S.Cafe і технологія Singtex

Наматрацник 8H Qse виконаний із застосуванням кавовій пряжі S.Café, яка була розроблена тайванською текстильною компанією Singtex. S.Café - пряжа, яка виготовляється з кавової гущі та характеризується вражаючими якісними характеристиками. Вона здатна швидко висихати, має високий рівень стійкості до УФ-випромінювання.

Технологія Singtex - це запатентована технологія, що представляє собою особливий процес низькотемпературної обробки кавовій маси та полімеру. Основною особливістю технології Singtex, є змішування кавової гущі з волокнами пряжі. При цьому кавова гуща змінює характеристики нитки та сприяє більш швидкому висиханню матеріалу в порівнянні з бавовною.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м кавова нитка

Антибактеріальне покриття

Захист від кліщів та бактерій

Німецька технологія Рolygiene, яка вже зарекомендувала себе з найкращого боку - ефективно затримує грибки, перешкоджає росту бактерій та кліщів на поверхні шкіри, захищаючи природну флору епідермісу від негативного впливу мікроорганізмів. В основі технології закладений процес обробки матеріалу натуральними солями срібла - вельми ефективним протимікробним засобом, який здатний перешкоджати розвитку мікроорганізмів і розповсюдженню неприємного запаху, які вони викликають.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м антибактеріальна технологія

Щільна структура матеріалу

Досить щільна структура латексного матеріалу складається з безлічі маленьких отворів розміром в 1 мікрон, перешкоджає проникненню кліщів, грибків та інших паразитичних мікроорганізмів.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м щільна структура тканини

Дихаючий матеріал

Зовнішній чохол матраца виконаний з кавової нитки S.Café за технологією Singtex має дуже м'яку приємну на дотик поверхню, яка не пропускає воду, не викликає алергічних реакцій та не перешкоджає повітрообміну.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м верхній шар матраца

Здоровий сон на обох сторонах матраца

М'яка та більш жорстка поверхня

Виходячи з міркувань, що кожній людині притаманні певні звички та особливості, виробник інноваційного матраца 8H Qse врахував переваги як любителів спати на м'якій поверхні, так і тих користувачів, які люблять відпочивати на більш твердому матраці. М'яка сторона матраца виконана з малазійського латексу, більш тверда - крім латексу складається з пінистого протектора високої щільності.

Піна високої щільності за своєю структурою нагадує плитку шоколаду, яка забезпечує міцність конструкції та правильне положення тіла під час сну, а завдяки великій кількості отворів - сприяє хорошій циркуляції повітря.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м розташування на поверхні

Малайзійський латекс

Ребриста структура

Натуральний латекс, який застосовується в конструкції унікального матраца 8H Qse, проводиться з соку малайзійської гевеї. Ребриста структура латексу додає жорсткість матеріалу. Сам же латекс досить м'який матеріал, який немов огортає користувача і створює відчуття ніжності та комфорту.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м ребриста структура латексу

Майстерність в кожній деталі

Блискавка YKK

Естетичну красу матраца підкреслюють приховані шви та застібка-блискавка YKK, яка пройшла багаторазові тестування на міцність. 66 макетів і 66 стадій оптимізації виробу, якісні матеріали та застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити матрац, який зробить спальне місце ще більш затишним і комфортним.

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м застібка-блискавка

Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м робить зарядку на матраці

Найменування: Матрац 8H Latex Qse Rose Gold 1.8 x 2.0 x 0.08 м
Бренд: 8H
Матеріал: Кавова нитка S.Café, натуральний латекс, антибактеріальний матеріал, холодна піна високої концентрації
Додатково: Антибактеріальне покриття, вологовідштовхувальні властивості, захист від різних комах, тканина з точністю захисту менше 1 мікрона
Розмір: 180 x 200 x 8 см
Колір: Rose/Gold

Завантаження…