Матрац Xiaomi 8H Latex Spring P6 Sky Grey 2x1.8x 0.22 м

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Матрац 8H Latex Spring P6 подбає про ваш сон, дозволяючи щоранку прокидатися бадьорим і свіжим. Він створений з натуральних компонентів, які завдяки сучасним технологіям попереджають розвиток постільних кліщів і патогенної мікрофлори. Тому матрац відмінно підійде дітям і алергікам.

Пружини для створення системи підтримки

В якості основи матраца використовується інноваційна пружинна система, що складається з безлічі різних за розміром і діаметром пружин, які формують систему підтримки.

Чохол з бамбукової пряжі

Для створення чохла використана бамбукова пряжа, яка дозволяє шкірі дихати, відводить вологу від тіла, швидко висихає і допомагає попередити розвиток пилових кліщів.

Легка вентиляція

Поверхня матраца створена з сітчастої тканини X-90 3D, яка легко пропускає воду і повітря, не даючи розвиватися на своїй поверхні бактеріям і кліщам. Протимікробні властивості тканини дозволяють усунути погані запахи, які виникають при активному розвитку бактерій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Матрац 8H Latex Spring P6

Матрац 8H Latex Spring P6 стане справжнім відкриттям для тих, хто цінує свій сон і хоче щоранку прокидатися свіжим. Матрац виготовлений з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють шкідливі хімічні речовини. Натуральні компоненти разом з сучасними технологіями попереджають розвиток постільних кліщів і патогенної мікрофлори в матраці, тому він відмінно підійде дітям і алергікам.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Пружини різного діаметра

Для різних частин матраца використані різні пружини

В якості основи матраца використовується інноваційна пружинна система, що складається з безлічі різних за розміром і діаметром пружин, які формують систему підтримки. Подібна система дозволяє вам встати з ліжка, а ваша друга половина, що спить на іншій частині матраца, не відчує цього (дана особливість сподобається тим, хто повертається додому пізно). Пружини з високовуглецевої сталі мають гарантію на ефективне використання протягом 15 років.

matresse-8H-Latex-Spring-T2-Coffee-Gold

Для тестування незалежної системи пружин було проведено понад 1000 тестів, які допомогли встановити правильне розташування пружин різних діаметрів для забезпечення найбільшого комфорту.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Целюлозна пряжа

Чохол виготовлений з екологічної бамбуково-вавовняної пряжі

Чохол матраца 8H Latex Spring P6 він створений з матеріалу, що представляє собою суміш екологічно чистих органічних волокон, одержуваних з бавовни і бамбука. Така тканина відрізняється дуже хорошою повітропроникністю, а також фізичної міцністю. Матеріал є зручним і безпечним при прямому контакті зі шкірою людини.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Її волокниста структура дозволяє шкірі добре дихати, відводить вологу від тіла, швидко висихає і запобігає розвитку патогенної мікрофлори або постільних паразитів, так, як пилові кліщі.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Натуральний латекс з Таїланду

Латекс перешкоджає розвитку бактерій і добре миється

В якості першого шару пружного матеріалу використовується натуральний латекс з Таїланду. Завдяки йому матрац не накопичує бруд, а також перешкоджає розмноженню кліщів і різних бактерій. Поверхня покрита тисячами крихітних отворів, які розсіюють тепло від тіла і забезпечують природну вентиляцію. Крім цього, він надійно утримує правильну форму хребта під час сну. Новинка має спеціальне вологовідштовхувальне та антибактеріальне покриття, яке попереджає втягування плям від кави та інших напоїв. 

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Високотехнологічна гель-губка

Гель-губка робить матрац пружним і комфортним

Для рівномірного розподілу маси тіла по поверхні матраца і контролю температури в якості другого шару використана спеціальна гель-губка. Цей екологічно чистийматеріал має структуру губки, просоченої гелем. Завдяки цьому вдається зберегти природний прогин тіла, а також забезпечити збереження тепла в холодну пору року і попередити перегрів влітку.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Антибактеріальна технологія

Боротьба з бактеріями і мікроорганізмами

Спеціальний матеріал Polygiene, розроблений шведськими технологами, має антибактеріальні властивості завдяки іонам срібла у складі ниток. Цей матеріал чудово протистоїть появи кліщів, грибків і небезпечних мікроорганізмів, які можуть зашкодити вашій шкірі і організму в цілому. Тканина Рудіепе® рекомендована Європейською асоціацією приватних лікарів для використання в медичній одязі. Протимікробні властивості тканини дозволяють усунути погані запахи, які виникають при активному розвитку бактерій. При цьому природна мікрофлора шкіри людини не піддається зміні. 

matresse-8H-Latex-Spring-T2-Coffee-Gold

Немає поганого запаху

Матеріал матраца запобігає виникненню поганих запахів

Поверхня матраца створена з сітчастої тканини X-90 3D, яка легко пропускає воду і повітря, не даючи розвиватися на своїй поверхні бактеріям і кліщам. Протимікробні властивості тканини дозволяють усунути погані запахи, які виникають при активному розвитку бактерій. При цьому природна мікрофлора шкіри людини не піддається зміні. Такий матрац прекрасно підійде алергікам.

xiaomi-8h-sleep-matresse-orange

Якісна фурнітура

Тільки найкращі нитки, застібки

Матрац складається з декількох складових частин, тому для тривалого комфортного використання їх можна періодично виймати і чистити. Миється наматрацник, як і всі інші відділення, оснащений змійкою іменитого виробника YKK.

matresse-8H-Latex-Spring-T1-Grey-1,8x2,0x0 2

matresse-8h-p6

Тип: Ортопедичний матрац
Бренд: 8H
Матеріал: Бамбукова нитка, натуральний латекс, гель-губка, металеві пружини
Додатково: Антибактеріальне покриття, вологостійкість, захист від пилових кліщів
Розмір: 200x180x22 см
Колір: Сірий