Матрац Xiaomi 8H Latex Spring T1 Grey 1.8x2.0x0.22 м

Доставка

Звичайна ціна

Матрац 8H Latex Spring T1 подбає про ваш сон, дозволяючи щоранку прокидатися бадьорим і свіжим. Матрац виготовлений з натуральних компонентів, які завдяки сучасним технологіям попереджають розвиток постільних кліщів і патогенної мікрофлори. Тому матрац відмінною підійде дітям і алергікам.

Пружини для створення системи підтримки

В якості основи матраца використовується інноваційна пружинна система, що складається з безлічі різних за розміром і діаметром пружин, які формують систему підтримки.

Чохол з кавової пряжі

Для створення чохла використана кавова пряжа, яка дозволяє шкірі дихати, відводить вологу від тіла, швидко висихає і допомагає попередити розвиток пилових кліщів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Матрац 8H Latex Spring T1 Grey 1.8x2.0x0.22 м

Матрац 8H Latex Spring T1 стане справжнім відкриттям для тих, хто цінує свій сон і хоче щоранку прокидатися свіжим. Матрац виготовлений з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють шкідливі хімічні речовини. Натуральні компоненти разом з сучасними технологіями попереджають розвиток постільних кліщів і патогенної мікрофлори в матраці, тому він відмінно підійде дітям і алергікам.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Пружини різного діаметра

Для різних частин матраца використані різні пружини

В якості основи матраца використовується інноваційна пружинна система, що складається з безлічі різних за розміром і діаметром пружин, які формують систему підтримки. Подібна система дозволяє вам встати з ліжка, а ваша друга половина, що спить на іншій частині матраца, не відчує цього (дана особливість сподобається тим, хто повертається додому пізно).

matresse-8H-Latex-Spring-T2-Coffee-Gold

Для тестування незалежної системи пружин було проведено понад 1000 тестів, які допомогли встановити правильне розташування пружин різних діаметрів для забезпечення найбільшого комфорту.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Кавова пряжа

Чохол виготовлений з екологічною кавовій пряжі

Основним матеріалом, що знаходиться максимально близько до шкіри людини, є чохол матраца. У моделі 8H Latex Spring T1 він створений з матеріалу, розробленого тайванською компанією Singtex – пряжі S.Cafe® з кавової нитки. Це нове покоління екологічно чистих органічних тканин, які використовується для виробництва аксесуарів верхнього спортивного одягу та жіночої білизни. Матеріал з кавової нитки є зручним і безпечним при прямому контакті з шкірою людини.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Кавову пряжу виготовляють шляхом багатостадійної переробки кавової макухи. Його волокниста структура дозволяє шкірі добре дихати, відводить вологу від тіла, швидко висихає і допомагає предотвратить розвиток патогенної мікрофлори або постільних паразитів, так, як пилові кліщі.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Натуральний латекс з Таїланду

Латекс перешкоджає розвитку бактерій і добре миється

В якості першого шару пружного матеріалу використовується натуральний латекс з Таїланду. Завдяки йому матрац не накопичує бруд, а також перешкоджає розмноженню кліщів і різних бактерій. Поверхня покрита тисячами крихітних отворів, які розсіюють тепло від тіла і забезпечують природну вентиляцію. Крім цього, він надійно утримує правильну форму хребта під час сну. Новинка має спеціальне вологовідштовхувальне та антибактеріальне покриття, яке попереджає втягування плям від кави та інших напоїв. 

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Високотехнологічна гель-губка

Гель-губка робить матрац пружним і комфортним

Для рівномірного розподілу маси тіла по поверхні матраца і контролю температури в якості другого шару використана спеціальна гель-губка. Цей екологічно чистийматеріал має структуру губки, просоченої гелем. Завдяки цьому вдається зберегти природний прогин тіла, а також забезпечити збереження тепла в холодну пору року і попередити перегрів влітку.

matresse-8H-Latex-Spring-T1

Якісна фурнітура

Тільки найкращі нитки, застібки

Матрац складається з декількох складових частин, тому для тривалого комфортного використання їх можна періодично виймати і чистити. Миється наматрацник, як і всі інші відділення, оснащений змійкою іменитого виробника YKK.

matresse-8H-Latex-Spring-T1-Grey-1,8x2,0x0 2

 

Тип: Ортопедичний матрац
Бренд: 8H
Матеріал: Кавова нитка, натуральний латекс, холодна піна, металеві пружини
Додатково: Антибактеріальне покриття, вологостійкі властивості, захист від комах
Розмір: 200x180x22 см
Колір: Світло-сірий

Завантаження…