Медичний електронний термометр Xiaomi Mi Home (Mijia)

Високоточний датчик

Електронний термометр Mijia MMC-W505 виготовлений з АБС-пластика і полікарбонату і обладнаний високоточним датчиком температури NTC з міцної нержавіючої сталі SUS316L. В межах 35 °С ~ 39 °С, точність вимірювання може досягати ± 0.05 ° С.

Два режими вимірювання

У Mijia MMC-W505 передбачено 2 методи вимірювання температури — аксилярний і оральний, а також 2 режими вимірювання температури: 30-секундний, у випадках необхідності швидкого вимірювання і точний, коли важлива не швидкість, а точність.

Відображення значення температури тіла в режимі реального часу

Синхронізувавши смартфон з термометром, ви зможете контролювати процес виміру температури в режимі реального часу, через мобільний додаток. APP додаток підтримує навіть візуальне застереження про високій температурі.

Додати кілька користувачів

Кожен з нас переживає та піклується про здоров'я своїх близьких. Тому в Mijia APP ви можете додати до 9 членів сім'ї, щоб надалі контролювати їх температуру, будувати графіки змін і вчасно приймати відповідні заходи лікування.

Унікальна інтелектуальна конструкція чохла

Натисніть злегка на термометр, щоб витягти його з чохла. При цьому він автоматично включиться. Після вимірювання температури, ви можете помістити його назад, акуратно натиснувши, щоб щільно зафіксувати термометр і при цьому він відключиться.

Рідкокристалічний екран з підсвічуванням

Mijia MMC-W505, по закінченню вимірювання температури в швидкому режимі, видає короткий звуковий сигнал, а при точному вимірюванні — довший звукове сповіщення.

Термометр Mijia обладнаний великим ЖК-дисплеєм з функцією підсвічування, що дозволить бачити значення температури в темний час доби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Медичний електронний термометр
Бренд: MiJia
Модель: MMC-W505
Вхідна напруга: 3.0В⎓
Тип батареї: CR1620
Термін використання: 5 років
Дисплей: ЖК
Точність вимірювання: ± 0.05 °С (в межах 35 °С ~ 39 °С)
± 0.01 °С (в межах 32 °С ~ 34.9 °С и 39.1 °С ~ 42 °С)
за умови виміру при стандартній кімнатній температурі 23 °C
Діапазон вимірювання: 32 °С ~ 42 °С
Бездротове з'єднання: Bluetooth 4.2 BLE
Розмір: 135 x 20.7 x 9.8 мм (без чохла для зберігання)