Медичний компресорний небулайзер Xiaomi andon (KS-WH200-D)

Розмір частинок 2.5-5.0 мікрон

У розпилювальній пляшці, розробленої для характеристик мініатюрного диафрагменного насоса постійного струму, використовується високошвидкісне стиснене повітря для розпилення часток лікарського розчину, які безпосередньо адсорбуються на ротовій порожнині, горлі, трахеї, бронхах, альвеолах і т. ін. для досягнення хорошого абсорбційного ефекту.

Тиха робота

Основний блок оснащений мініатюрним діафрагмовим насосом постійного струму, з безпечною напругою 12 В, а виміряний звук не перевищує 65 децибел.

Компактний дизайн

Корпус має більш компактний дизайн. Тому його можна тримати однією рукою, переміщати і адаптувати до різних умов розпилення.

Захист впускного фільтра

Повітрозабірник забезпечений змінним фільтром і захисним кожухом для запобігання попадання пилу, волосся і пилку в повітря.

Коротка інструкція

  1. Перед використанням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
  2. Відкрийте кришку розпилювача і введіть рідину для розпилення.
  3. Замініть кришку розпилювальної пляшки насадкою або маскою на сполучному отворі та повністю відкрутити герметизуючу кришку розпилювальної пляшки.
  4. Переконайтеся, що вимикач живлення знаходиться у виключеному положенні. Підключіть адаптер до гнізда і включіть його в розетку.
  5. Увімкніть живлення і дочекайтесь нормальної роботи пристрою. Використовуйте один кінець повітровода для подачі повітря, щоб під'єднатися до вихідного отвору для повітря, а інший кінець — до розпилювача.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Медичний компресійний небулайзер
Бренд: andon
Модель: KS-WH200-D
Швидкість розпилення: 0.2 мл/хв
Залишок: 1 мл
Середній розмір частинок: 2.50 μ m ± 25%
Рівень вологості / тиск: 30% ~ 75% відносної вологості
86 кПа ~ 106 кПа
Рівень шуму при роботі пристрою: ≤ 65 дБ (А)
Розмір: 46 х 61 х 59 мм
Вага: 220 г ± 10%