Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi Home (Mijia) Rubik Cube White (MJZHQ3-01QM)

Переваги Mijia Rubik Cube

Mijia Cube Rubik — многорпортовий мережевий зарядний пристрій досить гнучкої та універсальної структури, яка допомагає економити місце і надавати кілька джерел живлення для різних девайсів одночасно.

Гнучка 4-х мірна структура

Конструкція у вигляді кубика не тільки робить підключення зручнішим, а й дозволяє уникнути заплутування проводів або захоплення великих площ простору. Підключається Mijia Cube Rubik безпосередньо в розетку, після чого ви можете підключати до нього різні гаджети.

Стабільне джерело живлення для зарядки девайсів

На передній панелі пристрою знаходяться 3 порти USB, які підтримують швидку зарядку 5В 2.1А (один порт) для смартфонів. Крім того, порти також оснащені вбудованим чіпом автоматичної зарядки для забезпечення більш точного і безпечного живлення.

Високоякісні матеріали

Mijia Cube Rubik виготовлена ​​з полікарбонату з дуже хорошою термостійкістю. Всередині знаходиться структура з високоякісних мідних компонентів, які забезпечують стабільну передачу енергії.

Надійний захист

Крім звичайних функцій захисту, виробник додав в пристрій функції захисту від перевантаження. Коли струм перевищує 10A MAX, мережевий зарядний пристрій автоматично відключить живлення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мережевий зарядний пристрій
Бренд: Mi
Модель: MJZHQ3-01QM
Матеріал: Вогнестійкий полікарбонат
Вхід USB: 100-240 В ~, 50/60 Гц, 0.5 А
Одиночний вихід: 5В-2.1A
Потужність USB: 15.5 Вт
Електроживлення: 2500 Вт MAX, 10A MAX, 250 В ~
Розміри: 63 х 63 х 63 мм
Вага: 180 г
Колір: Білий