Mi Game Controller Bluetooth

Xiaomi презентував ігровий джойстик Mi Game Controller Bluetooth оснащений трьох-осьовим датчиком і реалістичною вібрацією.

Джойстик оснащений Bluetooth що спрощує його підключення і виключає постійні перебої зв'язку. Ергономічна ручка має класичну для джойстиків обтічну форму, використовуючи сучасні композитні матеріали, вона приємна на дотик і зручно лежить в руці. Зерниста поверхня запобігає появі подряпин на поверхні, так само завдяки чому відсутні постійні плями від спітнілих долонь і пальців. Розташування кнопок розроблялося за безпосередньої участі користувачів з різним розміром рук, що дозволило розташувати кнопки зручно для пальців. Тому тривале використання джойстика не втомує.

Відгуки користувачів
Богдан, 20.05.2018
Як можна офіційно придбати даний девайс (Львів)?
Адміністрація MIOT.UA 20.05.2018
Дякуємо за ваш інтерес до Mi. Богдан, ця модель знята з виробництво. Зверніть будь ласка увагу на інші моделі. https://www.xiaomi.ua/mi-game/
Iлля, 13.12.2017
Коли буде завiз джойстика?I чи буде вiн взагалi?
Адміністрація MIOT.UA 13.12.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Iлля, поставка даного товару найближчим часом не очікується.
Всі відгуки

Xiaomi презентував ігровий джойстик Mi Game Controller Bluetooth оснащений трьох-осьовим датчиком і реалістичною вібрацією.

Джойстик оснащений Bluetooth що спрощує його підключення і виключає постійні перебої зв'язку. Ергономічна ручка має класичну для джойстиків обтічну форму, використовуючи сучасні композитні матеріали, вона приємна на дотик і зручно лежить в руці. Зерниста поверхня запобігає появі подряпин на поверхні, так само завдяки чому відсутні постійні плями від спітнілих долонь і пальців. Розташування кнопок розроблялося за безпосередньої участі користувачів з різним розміром рук, що дозволило розташувати кнопки зручно для пальців. Тому тривале використання джойстика не втомлює.

 


Розташування кнопок
Хрестоподібна кнопка й кульові джойстики розташовані таким чином, що при зміні кнопок під час гри, ви не зачіпаєте інші. Понад точне позиціонування поворотних важелів на 360 -градусів, забезпечується точною електронікою.Відмінний дизайн і ергономічні кнопки
Вигнутий дизайн має досконалі контури розроблені таким чином, що джойстик сам лежить в руках і вам не потрібно докладати масу зусиль, щоб він не вислизав з рук.
Розташування кнопок розроблялося за сприяння користувачів з різним розміром рук, що дозволило розробити практично ідеальну ергономіку. Кнопкам було приділено особливу увагу вони мають вигнуту форму, що збільшує площу зіткнення з пальцем, при натисканні НЕ провалюються, а ковзають вниз. Все це приносить задоволення від використання, так як тривалий час ваші пальці не будуть втомлюватися.

Поворотні важелі 360 ° з точність до 0,172 °
Поворотні важелі мають високу точність позиціонування 0,172, розташовані таким чином, що при тремтінні палець не зміщується з важеля і ви можете входити в повороти або бігти не зупиняючись на повторне переміщення пальця. Текстура і матеріал важеля виключають зісковзування пальця з джойстика.

Кращий асиметричний двигун подвійної вібрації
Ультра -Реалістичне почуття шоку і вібрації
Двигун з асиметричним двигуном має регульовану інтенсивність вібрації за допомогою програмного забезпечення, що дозволяє гравцеві приймати участь в гонках або екстремальних видах спорту і отримати реалістичну віддачу від вібрації.

Трьох-осьовий гіроскоп
Bluetooth джойстик оснащений трьох-осьовим гіроскопом від провідного міжнародного бренду Bosch G Sensor має прискорену реакцію відгуку по трьох осях. Після точного і простого налаштування, можна реалістично управляти в напрямку 360 градусів без мертвих зон.


Розумне енергозбереження
Джойстик оптимізований під Bluetooth 3.0 бездротової технології передачі даних. Девайс дає супершвидкий відгук і без затримок з дуже низьким енергоспоживанням.
Використовується система контролю енергоспоживанням Intelligent Power. Система може бути без підзарядки 1 рік в режимі очікування.

Довжина: 156мм
Бренд: Mi
Ширина: 104mm
Товщина: 65мм
Вага: 220г
Колір: чорний
Тип інтерфейсу: Bluetooth
Тип бездротового зв'язку: Bluetooth Ver3.0
Ергономіка: Є
Робоча відстань: 10 м
G-сенсор: 3 осі
Налаштування енергозбереження: Є
Смарт пензлик: Є
Вібрація: Є
Робоча температура: 0 ~ 40 ° C
Температура зберігання: -10 ~ 50 ° C
Максимальний робочий струм: ≤300mA
У режимі очікування (сну, поточний) ≤200mA

Завантаження…

Відгуки користувачів
Богдан, 20.05.2018
Як можна офіційно придбати даний девайс (Львів)?
Адміністрація MIOT.UA 20.05.2018
Дякуємо за ваш інтерес до Mi. Богдан, ця модель знята з виробництво. Зверніть будь ласка увагу на інші моделі. https://www.xiaomi.ua/mi-game/
Iлля, 13.12.2017
Коли буде завiз джойстика?I чи буде вiн взагалi?
Адміністрація MIOT.UA 13.12.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Iлля, поставка даного товару найближчим часом не очікується.
Дима , 13.09.2017
Добрый день! Подскажите пожалуйста где можно приобрести Mi Game Controller Bluetooth и можно ли заказать его у Вас?
Адміністрація Mi.UA, 13.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дима, поставка в ближайшем времени не планируется.
Павло Казначеєв, 27.08.2017
Здравствуйте. Подскажите, когда планируется поставки джойстиков?
Адміністрація Mi.UA, 28.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павло, в ближайшем времени не планируется.
Алексей, 14.04.2017
Подскажите пожалуйста данный геймпад совместимый с iOS устройствами?
Адміністрація Mi.UA, 14.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алексей, нет не совместим.
Александр, 26.03.2017
Подскажите, будет-ли он работать с ПС3? В частности вибрация?
Адміністрація Mi.UA, 27.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, нет. Устройства не совместимы.
Міша, 14.02.2017
Чи сумісний цей геймпад з XBox 360?
Адміністрація Mi.UA, 15.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Михаил, нет. Контроллер подключается по Bluethooth 3.0 и совместим со смартфонами и планшетами на базе Android, а также Xiaomi Mi TV и Xiaomi Mi Box.
Ігор Помаранський, 06.02.2017
Мабуть найкращий контроллер для мобільних пристроїв за свої гроші. Але є нюанси. 1. Не сумісний з пристроями Apple (iPhone, iPad etc). Можу помилятися, але маю підозру що це через те, що bluetooth-пристрій названий ієрогліфами, а Apple до такого не готові. Як би там не було — майте на увазі, що воно з Apple не дружить категорично. А тепер про хороше. 2. Мабуть найкращий пристрій у свому класі. Ідеально лежить в руці (що не дивно, оскільки форма 1:1 копія найергономічнішого геймпада, а саме — контроллера від XBox 360), два аналогових стіки, аналогові «триггери» спереду. Супер. 3. Набір ігор під Android що гарно підтримують контроллер не гігантський, але трохи є. І вони, в комплекті з котроллером, перетворюються на зооовсім інші ігри. GTA3 (і доповнення) грати мабуть веселіше, ніж свого часу комп'ютері. 4. За 2-3 доллари можна докупити тримач телефону. Що, фактично, перетворює цей контроллер + ваш телефон у портативну ігрову приставку. Не знаю чи Xiaomi Ukraine дозволять публікувати лінк, але було б правильно якби дозволили (або продавали цей тримач у свому магазині). Ось: http://www.gearbest.com/video-game/pp_197593.html Підсумок: дуже класна штука. Брати однозначно. :)
Вово, 04.02.2017
Чи сумісний цей геймпад з PC (Windows 7, 8, 10)?
Адміністрація Mi.UA, 06.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Вово, так сумісний.
Микола, 03.01.2017
Mi Pad не бачить і не підключає Mi Game Controller у списку Bluetooth-пристроїв, а до телефону Lenovo A-806 розпізнав та підключився і працює. Підкажіть що робити, а то якось дивно фірма Xiaomi випускає два пристроя які не підключаються один до одного. Пошук у Google нічого не дав.
Ігор Помаранський, 30.12.2016
Кому небудь получилося підключити цю штуку до iPad? У мене вона чудово працює з Redmi 3S, підключається до Mac mini (використовувати не пробував), але iPad її тупо не бачить у списку Bluetooth-пристроїв. Маю підозру, що через те, що пристрій обізваний по китайськи (ієрогліфами). Пошук у Google нічого не дав.
Олександр, 28.12.2016
он будет работать с Акумуляторна батарея AA ZI5 Ni-MH?
Адміністрація Mi.UA, 28.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Олександр, так звичайно!
Додати коментар