Домашній кінотеатр Xiaomi Mi Home Theater

Комплект Mi Home Theater являє собою мультимедійну систему домашнього кінотеатру, що сполучає функції мультмедійного комбайна, відеоплеєра і просунутої аудіосистеми. Базою для нього стала звукова панель (саундбар) з підключається 6.5-дюймовим сабвуфером і двома бездротовими бічними bluetooth-колонками.

З допомогою великої кількості комунікаційних каналів (Wi-Fi 802.11 ac 2,4/5, Bluetooth 4.1 LE, Ethernet, HDMI 2.0 a, USB 2.0 і 3.0) Mi Home Theater підключається до телевізорів, моніторів, проекторів, представляючи собою універсальний мультимедіа комбайн.

Система домашнього кінотеатру отримала процесор Amlogic 8726M3 Cortex-A9 з 2 ГБ оперативної, а також 8 ГБ вбудованої пам'яті. Завдяки цьому Mi Home Theater підтримує систему штучного інтелекту PatchWall.

Відгуки користувачів
Володимир, 15.06.2018
Чи планується поставка даного товару найближчим часом?
Адміністрація MIOT.UA 15.06.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, ні. Поставка даного товару найближчим часом не очікується.
Максим, 03.07.2017
Данный дк подключаешься только к экранам xiaomi ,или есть возможность пользоваться им как системой звука 5.1 но с телевизорами других брендов?
Всі відгуки

Домашній кінотеатр Mi Home Theater

Комплект Mi Home Theater являє собою мультимедійну систему домашнього кінотеатру, що об'єднує функції мультмедійного комбайна, відеоплеєра і просунутої аудіосистеми. Базою для нього стала звукова панель (саундбар) з 6.5-дюймовим сабвуфером і двома бездротовими боковими bluetooth-колонками.

З допомогою Mi Home Theater звичайний телевізор перетворюється на флагманський Smart TV.Mi Home Theater

Ви зможете підключити до Mi Home Theater:

 • Смартфон
 • Ігровий пристрій
 • DVD
 • Ноутбук
 • Проектор
 • Екран
 • VR

Центр smart будинку

Mi Home Theater отримав дуже багатий вхідний інтерфейс, завдяки якому навколо нього можна об'єднати безліч мультимедіа пристроїв. Так, він забезпечує підключення до інтернету за допомогою Wi-Fi 802.11ac 2,4/5 і через Ethernet-кабель, має вхід для підключення кабельного телебачення, ігрової приставки, комп'ютера, ТВ приставки, музичного програвача DVD, ноутбуку, флешки, що дозволяє використовувати домашній кінотеатр практично з будь-яким пристроєм.

Пристрій отримав наступний набір портів:

 • HDMI 2.0 a (х3)
 • USB 3.0
 • USB 2.0
 • VGA
 • AV input
 • RF TV
 • Ethernet
 • Bluetooth 4.1 LE
 • Універсальний Mi port
 • AUX 3.5 мм

Mi Home Theater

Потужний процесор для високої продуктивності

Для забезпечення високої продуктивності при роботі з різними мультимедіа інтерфейсами і джерелами даних система домашнього кінотеатру отримала 4-х ядерний процесор T966 Amlogic Cortex A53 з частотою 1.8 ГГц. Продуктивність при обробці відео забезпечується графічним чіпом Mali-T830 MP2 з робочою частотою 750 МГц.

Mi Home Theater оснащений 2 Гб оперативної пам'яті DDR3 з триканальною технологією, що порівняно із звичайною одноканальною оперативною пам'яттю, забезпечує передачу даних від процесора відразу на три каналу. Завдяки цьому програми та ігри працюють набагато швидше.

Mi Home Theater processor

Для установки додатків, а також для зберігання інформації в Mi Home Theater використовується 8 Гб постійної пам'яті типу eMMC 5.0.

Кращий звук від світових майстрів

Створенням і налаштуванням акустичної системи для Mi Home Theater займалися висококласні фахівці - 4-разовий володар Grammy Awards, музичний продюсер світового класу, звукорежисер Лука Бінарді (Luca Bignardi) і Ван Фу Ю (Wang Fu Yu), який має 24 роки досвіду в акустичному моделюванні, член міжнародного Audio Engineering Society (AES), колишній директор акустичного дизайну і структурування компанії Philips.Mi Home TheaterРезультатом їх роботи стало чисте і дзвінке звучання високих частот, стійке звучання середніх, а також фантастичний глибокий бас, забезпечений 6.5" сабвуфером з пасивним фазоінвертором.

Звук Hi-Fi якості

В акустиці виділяють закон "The bigger the better", суть якого полягає в тому, що чим більше обсяг звукового каналу, тим краще і легше відбувається утворення звуку. Сучасні ультратонкі телевізори користуються великим попитом, але їх звуковий канал зменшується через зменшення товщини самих телевізорів, в результаті чого страждає якість звуку. Mi Home Theater дозволяє вирішити цю проблему, оскільки він займає небагато місця, однак видає звук Hi-Fi якості, дозволяючи насолоджуватися чітким і виразним звучанням Dolby Audio в діапазоні від 30 Гц до 22 кГц.

Mi Home Theater

Корпус звуковий панелі виконаний в мінімалістичному стилі з анодованих алюмінієвих панелей з перфорацією. Управління здійснюється з допомогою всього 7 кнопок.Mi Home TheaterСаундбар забезпечує об'ємне звучання і bass boost за технологією Dolby і DTS Audio декодування звуку з допомогою вбудованих 6 динаміків:

 • 2.5-дюймових низькочастотних х 4
 • 1-дюймових високочастотних х 2

Загальний обсяг його звукового каналу становить 2 літри, завдяки чому поліпшується глибина і якість наповнення приміщення звуком. У пристрої використовуються 20 звукових фільтрів, які значно розширили його амплітудно-частотні характеристики.Mi Home Theater

Для забезпечення 6-канального звуку інженери Xiaomi використовували 2.25-дюймові безпровідні bluetooth-колонки потужністю 5 Вт.

6,5-дюймовий сабвуфер Xiaomi, реалізований в цілісному алюмінієвому корпусі об'ємом 6 літрів. Сабвуфер має вбудований пасивний фазоінвертор, який забезпечує дуже потужний бас при невеликих розмірах пристрою. Номінальна потужність основного 5" динаміка становить 80 Вт, пікова потужність – 100 Вт. Він підтримує дві технології підключення до головного пристрою: 2.5 мм аудіороз'єми, і за технологією Bluetooth.

За допомогою такої звукової схеми вдалося досягти багатоканального об'ємного звучання з чітким виділенням високих частот, а також соковитими, низькими басами.

Сімейний центр розваг

Система підтримує відтворення відеоматеріалів ультрависокої роздільної здатності з частотою до 60 кадрів в секунду з різних джерел і носіїв.

Вбудований Mi-Player підтримує відтворення наступних форматів відео:

 • H. 265 4K2K 60 кадрів/сек
 • H. 264 4K2K 30 кадрів/сек
 • MPEG 1/2/4
 • VP8
 • REAL 7/8/9
 • MJPEG до 1080P, 30 кадрів/сек

Mi Home Theater

Підтримка передового Bluetooth 4.1 низького електроспоживання

У порівнянні з Bluetooth 4.0, технологія Bluetooth 4.1 дозволяє підвищити швидкість передачі даних, надійність роботи, а також підключати одночасно декілька пристроїв.

Швидка передача даних за допомогою HDMI 2.0 а і USB 3.0

USB3.0 і HDMI 2.0 є передовими технологіями передачі даних. Ви можете програвати 4К відео з флешки, зовнішнього диска, або з зовнішнього пристрою, підключеного через HDMI кабель, і більше ніколи не стикатися з затримками кадрів, насолоджуючись якісним і плавним відтворенням відео.

Mi Home Theater

Двухантенний Wi-Fi модуль

Для забезпечення максимальної швидкості прийому та передачі інформації в Mi Home Theater використана подвійна Wi-Fi антена стандарту 802.11 ac, яка забезпечує потік передачі даних до 867 Mbps. Технологія Wi-Fi Beamforming забезпечує стабільну швидкість навіть на великій відстані – підключитися до Mi Home Theater можна навіть з далекої кімнати.

Індивідуальний Mi Port (Mi кабель)

Розробка компанії Xiaomi - Mi Port - дозволяє підключити саундбар до телевізора за допомогою лише одного кабелю, який забезпечує електроживлення, передачі аудіо - та відеоданих без перешкод і спотворень.

Mi Home Theater

Подібно до нових TV приставок від Xiaomi в даному приладі зашитий штучний інтелект PatchWall, який найкращим чином поєднує потужне апаратне забезпечення і підтримку різноманітного контенту для зручності користувача.

Mi Home Theater

Найкращим буде використання Mi Home Theater в зв'язці з UHD-телевізорами, моніторами і проекторами.

Mi Home Theater

Модель: Mi Home Theater
Бренд: Mi
Процесор: Amlogic 8726M3 Cortex-A9, 1.8 ГГц
Графічний процесор: Mali-T830 MP2, 750 МГц, 4-ядра, усуває розмиття рухомих деталей
Оперативна пам'ять: 2 Гб, три канали пам'яті DDR3
Вбудована пам'ять: 8 Гб, eMMC 5.0
Бездротові конфігурації: Wi-Fi - Двохдіапазонний 2.4 / 5 ГГц, 802.11a / b / g / n / ac, підтримка формування променя
Wi-Fi антена - 2x2 подвійна антена, подвійний сигнал
Bluetooth - Bluetooth 4.1 / BLE низьке енергоспоживання
Незалежна Bluetooth антена, ви можете підключити декілька пристроїв одночасно
Bluetooth антена - миші, клавіатури, навушники, аудіо та інші бездротові пристрої
Порти: HDMI - HDMI 2.0 x 3
VGA - 1
AV - 1
DTMB - 1
USB - USB 2.0 x 1,USB 3.0 x 1
SD слот - ні
Ethernet -1
Аудіо вихід -1, підтримка 2.5 мм лінійного виходу для підключення сабвуфера
Аудіо декодування: DOLBY, DTS подвійного декодування аудіо, автоматичне регулювання гучності
Розмір: 961х119х55.6 мм
Вага: 3.9 кг саундбар, 4 кг сабвуфер. Загальна вага біля 10 кг

Завантаження…

Відгуки користувачів
Володимир, 15.06.2018
Чи планується поставка даного товару найближчим часом?
Адміністрація MIOT.UA 15.06.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, ні. Поставка даного товару найближчим часом не очікується.
Максим, 03.07.2017
Данный дк подключаешься только к экранам xiaomi ,или есть возможность пользоваться им как системой звука 5.1 но с телевизорами других брендов?
Адміністрація Mi.UA, 04.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, данный домашний кинотеатр можно использовать совместно с телевизорами других брендом.
Максим, 02.07.2017
Этот ДК не предполагает 5.1 в принципе? Только 2.1?
Адміністрація Mi.UA, 03.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, это полноценная 5,1 система звучания.
Адміністрація Mi.UA, 04.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Максим, саундбар выполняет функцию фронтальных левой и правой колонок. Сабвуфер и задние колонки подключаются с помощью Bluetooth.
Максим, 04.07.2017
То есть сам саундбар выполняет функцию центральной колонки и ещё четыре подключаются по блютуз?
Дмитрий, 12.06.2017
Добрый день. Хочу установить дома Mi Home Theater + Mi TV. Перед установкой хочу провести скрытую проводку по стенам, но не могу понять какие провода и в каких местах мне будут нужны? С саундбаром понятно, он соединяется с телевизором через mi порт. А как соединяется саб и задние колонки? я так понимаю по блютуз, но это передача аудио сигнала? А питание? провода питания нужно выводить к сабу и задним колонкам? или они на батарейках? тогда на какую продолжительность работы хватает заряда плюс минус?
Адміністрація Mi.UA, 12.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, колонки заднего фронта подключаются по Bluetooth, сабвуфер можно подключить как с помощью Bluetooth так и с помощью 2,5 мм AUX кабеля. Автономное время работы по Bluetooth к сожалению не подскажем.
Додати коментар