Мікрофон Xiaomi Langogo mini Type-C

Запис звуку на відстані до 9 метрів

Langogo mini обладнаний двома мікрофонами класу Harman, які допоможуть вам отримувати чіткіший і якісний звук в дальній зоні (на відстані до 9 метрів). Тепер ви зможете записувати лекції в аудиторіях, навчальні заняття, конференції та інші заходи з високоякісним аудіо. Адже якісний аудіоконтент варто слухати знову та знову.

Якісний звук без перешкод

Смартфони записують голос, вокал, який містить різні перешкоди навколишнього середовища. Langogo mini використовує суперкардіоїдну спрямовану конструкцію, яка ефективно знижує об'ємний звук в приміщенні і перешкоди, що відображаються мікрофоном, а людський голос стає більш чітким.

Ефективне шумозаглушення

Оснащений інтелектуальним алгоритмом конвергенції та шумозаглушення Langogo, він може ефективно екранувати шум, краще адаптуватися до середовища реверберації, а якість звуку в значній мірі покращується.

Автоматичне посилення звуку

Langogo Mini може виявляти коливання рівня звуку і активно налаштовуватися. Якщо звук занадто тихий, подвійний мікрофон дозволить отримати більш гучний звук. Якщо звук занадто гучний, пристрій забезпечить стабільність запису, щоб звук не переривався.

Сумісний з різними інтелектуальними пристроями

Langogo Mini володіє високою сумісністю і бути безпосередньо підключений до смартфону, планшету, ноутбука з інтерфейсом Type-C.

Легкий та портативний

Цей записуючий пристрій, який ви завжди можете взяти з собою, завдяки малій вазі (всього 20 грам) і компактним габаритам, він з легкістю поміститься навіть в кишені брюк.

Рекомендується з Notta APP

Notta APP, інструмент для підвищення ефективності запису в текст, підтримує транскодування в реальному часі на більш ніж 100 мовах, завантаження та транскодування аудіофайлів, редагування документів і обмін ними. Langogo Mini використовується спільно з Notta APP для запису і передачі високоякісного звуку в дальній зоні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мікрофон
Бренд: Langogo
Відстань навантаження: 0-9 м
Матеріал: Алюміній, пластик
Тип інтерфейсу: Type-C
Діапазон частот: 20 Гц-20 кГц
Співвідношення сигнал / шум: 70 дБ
Адаптоване обладнання: Langogo Summit перекладач, інтерфейс інтелектуального електронного обладнання Type-C
Розмір: 60.8 x 25.4 x 13.3 мм
Вага: 24 г
Колір: Чорний
Уточнення: Наведені вище дані були отримані шляхом випробувань в лабораторії Langogo і міжнародних акустичних установах. Через різні умови тестування можуть бути відмінності.