Портативна мінімийка Xiaomi JIMMY Handheld Wireless Washing Gun (JW31)

Мийка високого тиску з інтуїтивно зрозумілим управлінням

Мийки високого тиску поступово стають популярними завдяки своїй компактності. Але механізм роботи більшості таких пристроїв, а також їх мобільність - не відповідає очікуванням сучасних користувачів.

Мийка високого тиску Jimmy JW31 - має стильний дизайн, компактні габарити, високий рівень мобільності та дуже простий механізм управління.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактні габарити

Jimmy JW31 - це надзвичайно простий в управлінні пристрій, який допоможе відчистити від забруднень автомобіль, велосипед, гриль, палатку. Розмір міні-мийки - 53.5 х 8.5 х 19.5 см, а важить вона всього 1.8 кг.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine крупним планом

Комфортний дизайн

Ручна міні-мийка - це дуже зручний пристрій, яке викликає інтерес у сучасного користувача. І це неспроста, адже це миюче обладнання, яке не тільки позбавлене громіздких деталей, але має ще й дуже симпатичний дизайн у вигляді водяного пістолета, з м'якою гумовою рукояткою, що забезпечує зручний та надійний захват в процесі його використання.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine елементи конструкції

Інтегрований в корпус насос

На відміну від більшості мийок високого тиску, Jimmy JW31 обладнана насосною секцією з фільтруючим елементом, який допомагає уникнути засмічення водопровідної трубки та пошкодження внутрішніх компонентів пристрою.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine подача води

Потужний двигун

Подача води під високим тиском

Jimmy JW31 обладнана потужним 180 Вт двигуном, який здатний розпорошувати воду під тиском до 2.2 МПа, що в 8-10 разів вище тиску води у водопроводі.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine мийка авто

5 режимів подачі води

Крім того, міні-мийка обладнана багатофункціональним соплом з п'ятьма режимами розпилювання: під кутом 0º, 15º, 25º, 40º, а також можливістю зрошення в вигляді дощу. Підберіть найбільш оптимальний режим залежно від рівня забруднення автомобіля, велосипеда та інших транспортних засобів.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine потужний потік води

5 акумуляторів загальною ємністю 2500 мАг

Мийка високого тиску оснащена п'ятьма вбудованими акумуляторами загальною ємністю в 2500 мАг, що забезпечить безперервну роботу пристрою протягом ~ 45 хвилин в «ЕКО» режимі або до 15 хвилин - при роботі на повну потужність. У комплекті поставки є зарядний пристрій на 21 Вт, що дозволить зарядити Jimmy JW31 всього за 2.5 години.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine мийка різних предметів і тварин

3 кроки для ефективного очищення автомобіля

  1. Використовуйте регульовану довгу насадку, щоб ефективно відмити стійкі плями з поверхні авто.
  2. Налаштуйте кількість піни за допомогою піноутворювача. Миючий засіб, який завдяки застосуванню передових технологій піноутворення, перетвориться в велику кількість піни, допоможе краще очистити сильно забруднені елементи конструкції автомобіля не пошкоджуючи фарбу.
  3. Використовуйте багатофункціональну насадку і режим подачі потужного дощового потоку води, що розпилюється по всій площі поверхні авто, при цьому вода стікає вниз «забираючи з собою» пил, сміття і бруд.

Міні мийка для автомобіля Jimmy handheld wireless washing machine чоловік миє вікно авто

Тип: Мийка високого тиску
Бренд: JIMMY
Модель: JW31
Потужність двигуна: 180 Вт
Тиск води: 2.2 МПа
Довжина шланга: 6 метрів
Ємність акумулятора: 5 літієвих батарей сукупною ємністю 2500 мАг
Зарядний пристрій:: 21В 1А
Розмір: 535 х 85 х 195 мм
Вага продукту: 1.8 кг
Вага упаковки: 5 кг

Завантаження…