Многофункциональная Автоматическая палатка Early Wind 3 people Blue/Green 235*225*135cm HW010401

Зручна палатка для сімейного відпочинку на природі

Сучасне життя дуже насичене і часто хочеться виділити час для відпочинку на природі. У цьому вам допоможе багатофункціональний намет Early Wind, виконана з якісних сучасних матеріалів, які забезпечать комфортне проведення часу, як в дощову, так і в жарку сонячну погоду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ідеальний варіант для пікніка

Багатофункціональний намет Early Wind, розкладається та складається за лічені секунди. Він має продуманий автоматичний механізм, який легким рухом рук, дозволяє підготувати намет для установки на обраній вами місцевості. Цей намет ідеально підходить для комфортного проведення часу в колі сім'ї. У ньому помістяться дві дорослі людини і дитина.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people крупним планом

Розробка фахівців з багаторічним досвідом роботи

Фахівцям компанії «Decathlon» довелося докласти чимало зусиль для розробки настільки простого у використанні і в той же час дуже якісного намету, в якому ви б відчували себе «як вдома». Багаторічний досвід і кропітка праця, дозволили розробити універсальну намет Early Wind, в якому ви будете почувати себе комфортно і в дощовий день, і в жарку сонячну погоду.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people сім'я на відпочинку

Установка за кілька секунд

Процес встановлення намету Early Wind займає всього кілька секунд. Намет Early Wind має так звану конструкцію «трансформер», що дозволить розкласти її за лічені секунди (як показано на малюнку нижче). Після чого ви зможете закріпити її за допомогою мотузки і грунтових шпильок. Незважаючи на міцний металевий каркас, вага намету не перевищує 4.2 кг.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people установка

Багато простору для всієї родини

Довжина намету Early Wind – 2.35 м, ширина – 2.25 м, висота – 1.35 м. Як бачите, він дуже просторий для сім'ї з двох чоловік.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people всередині намету

Надійна конструкція

У наметі Early Wind, в якості тканини, використовується поліестер 190T здатний витримувати до 1000 мм опадів і щільна тканина Оксфорд 210D, водостійкість якої розрахована приблизно на 2000 мм опадів. Крім того, шви намету герметизовані за допомогою термоусадочної водонепроникної стрічки.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people захист від вологи

І в дощ, і в спеку

Завдяки продуманому дизайну намету Early Wind, вам буде комфортно в різну погоду. Щільне тканинне покриття, не перешкоджає природній циркуляції повітря і при цьому забезпечує надійний захист від попадання вологи всередину намету.

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people біля води

Багатофункціональна Автоматична намет Early Wind 2 people пікнік

Тип: Автоматичний намет
Бренд: Early Wind
Модель: HW010401
Матеріал: Поліестер 190T / 210D тканину Оксфорд / скловолокно
Захист від УФ: UPF50+
Колір: Синій / Зелений
У комплект входять: Сумка х 1, намет х 1, грунтові шпильки х 8; мотузка х 4
Розмір: