Мобільний обігрівач Xiaomi AIR MATE (WD22-R13) White

Підлоговий обігрівач з вбудованим дисплеєм

Обігрівач AIR MATE (WD22-R13) виготовлений з якісного АБС-пластика, обладнаний дисплеєм високої чіткості, має подовжену конструкцію і може встановлюватися на підлозі будь-якої з кімнат, що дозволяє сформувати «завісу» з гарячого повітря, рівномірно та швидко прогріваючи приміщення.

Двотрубний ребристий нагрівальний елемент

Обігрівач AIR MATE (WD22-R13) обладнаний двотрубним ребристим нагрівальним елементом, що складається з 110 алюмінієвих частин, який збільшує площу розсіювання тепла і ефективність тепловиділення.

Інтелектуальний контроль температури

Вбудований інтелектуальний чіп автоматично регулює подачу тепла відповідно до зміни температурного показника в кімнаті, забезпечуючи низьке енергоспоживання після досягнення заданої температури, а це в свою чергу дозволяє заощадити витрати електроенергії.

Управління зі смартфона

Додаток Mijia APP можна використовувати для віддаленого управління пристроєм. Перш ніж вирушити додому, заздалегідь включіть мобільний обігрівач, налаштуйте таймер включення пристрою, щоб приїхати в уже нагріте приміщення.

Подвійний захист

Підлоговий обігрівач має вбудований датчик температури, який відключає пристрій, в разі виявлення аномально високої температури нагріву. У той же час він оснащений захисним вимикачем, який автоматично відключає живлення при нахилі корпусу на 30°.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мобільний обігрівач
Бренд: AIR MATE
Модель: WD22-R13
Матеріал: АБС-пластик
Номінальна напруга: 220 В-50 Гц
Вхідна потужність: 2200 Вт
Діапазон регулювання температури: 18-35 °С
Метод управління: Сенсорний екран, смартфон
Розмір: 1055 x 180 x 310 мм
Вага: 5.45 кг
Колір: Білий