Монитор Samsung C32R500FHC 31.5

Монітор із зігнутим екраном

Вигнутий екран 1500R виглядає дуже реалістично, дозволяючи вам зосередитися на захоплюючому візуальному досвіді. Він може відповідним чином знизити навантаження на зір, викликану тривалим використанням екрану, і зробити перегляд комфортнішим і розслаблюючим.

Дизайн, який підкреслює, як моду, так і функціональність.

Дисплей Samsung C32R500FHC з вузькою рамкою і стильним дизайном значно посилює ефект перегляду. Вишуканий темно-синій-сірий окрас, і Y-образна основа привносять стильну та сучасну красу на ваш стіл.

Чітка картинка

Для бездоганної якості розваг AMD FreeSync може синхронізувати частоту оновлення вашого монітора та графіки, щоб зменшити розриви і зрив зображення, а ви могли б насолоджуватися переглядом фільмів. Навіть швидко рухомі сцени все ще виглядають чітко.

Велика ігрова міць

Оптимізовані налаштування гри дають вам невід'ємне перевагу. Отримайте відповідні налаштування кольору і контрасти зображення, жваво і реалістично огляньте сцену та вчасно знайдіть ворогів, захованих в темряві. Режим гри можна налаштувати відповідно до різних типів ігор, що дозволяє вам побачити деталі змін.

Дивіться реальні деталі

Технологія панелі Samsung VA може забезпечити чудовий коефіцієнт контрастності 3000:1, глибокий та повний чорний і красивий сліпучий білий. Витік світла в кутах значно знижується, тому навіть дуже темні або яскраві зображення все ще видно на екрані.

Фокус і комфорт

Захистіть свої очі, працюйте ефективно та концентруйтеся. Передова технологія комфорту CR50 дозволяє знизити навантаження на зір і ефективно виконувати розрахунки.

Технологія заставки Samsung може постійно зменшувати дратівливе мерехтіння екрану, а режим захисту очей може значно знизити навантаження на очі, викликану синім випромінюванням.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Монітор
Бренд: Samsung
Модель: C32R500FHC
Діагональ: 31.5"
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Частота оновлення: 75 Гц
Кривизна екрану: 1500R
Співвідношення сторін: 16:9
Яскравість: 250 кд / м²
Інтерфейси: HDMI, VGA
Розмір: 520.6 x 712 мм