Чоловічі туфлі Xiaomi QIMIAN Seven-sided Calfskin Monk Shoes Black 44

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Монки - це один з видів класичних туфель, у яких відсутня шнурівка, але при цьому вони забезпечені пряжками. Завдяки застібкам монки практичні і красиві

Натуральна шкіра

Для створення туфель Qimian використовується натуральний верхній шар телячої шкіри, імпортованої з Італії. Високоякісна шкіра забезпечує довговічність і зручність носіння взуття.

Амортизуюча підошва

Підошва взуття Qimian складається з шкіри і гуми: внутрішній шар виготовляється з товстої 5 мм шкіри, яка забезпечує м'якість і комфорт. Зовнішній шар підошви формується із зносостійкої нековзної гуми. Пробкова прокладка забезпечує додаткову амортизацію.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чоловічі туфлі QIMIAN Seven-sided Calfskin Monk Shoes Black 44

Монки - це один з видів класичних туфель, у яких відсутня шнурівка, але при цьому вони забезпечені пряжками. Назва походить від назви взуття середньовічних ченців, яке також було забезпечена пряжками. Завдяки застібці монки досить практичні.

Сучасна мода перетворила ці туфлі у важливий елемент, що визначає "грайливість" стилю.

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

У монок відсутня шнурівка, а нога фіксується язичком і двома квадратними пряжками. Сучасні монки підкреслять ваше почуття смаку і стануть незамінним елементом вашого образу.

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

Теляча шкіра

Для туфель використана найкраща шкіра

Для створення туфель Qimian використовується натуральний верхній шар телячої шкіри, імпортованої з Італії. Високоякісна шкіра забезпечує довговічність і зручність носіння взуття. Вона гладко відшліфована і водонепроникна, але при цьому добре пропускає повітря, завдяки чому ноги "дихають" навіть у жарку погоду.

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

Тосканський рецепт дублення шкіри

Традиції дублення шкіри, перевірені століттями

Туфлі Qimian виготовлені з телячої шкіри, яка оброблена за традиційними рецептами. Так, італійські фірми VOLPl і ORICE, що спеціалізуються на класичному рослинному дублені, не використовують агресивні хімічні речовини. Для вичинки шкіри використовують рослинні дубильні розчини з каштанового дерева. Технологія, по якій обробляється шкіра, вже використовується декілька століть. Традиційне дублення надає шкірі витончений класичний вигляд.

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

Натуральна забарвлення

Туфлі забарвлюються індивідуально

Для фарбування туфель використовуються натуральні барвники, які не містять солей важких металів і формальдегідів. Майстри індивідуально фарбують кожну пару, створюючи прекрасний мерехтливий ефект, особливо помітний на коричневих туфлях. Після фарбування туфлі покриваються захисним воском.

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

Багатошарова підошва

Натуральна пробка для амортизації

Для того, щоб зробити туфлі ще більш м'якими, використаний додатковий шар пробки, яка пом'якшує навантаження на суглоби при ходьбі. При тривалому носінні взуття пробковий шар поступово підлаштовується під форму конкретної ноги, роблячи туфлі ще більш зручними для свого власника.

xiaomi-Qimian-Oxford-Shoes

Зносостійка гума

Забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею

Підошва взуття Qimian складається з шкіри і гуми: внутрішній шар виготовляється з товстої 5 мм шкіри, яка забезпечує м'якість і комфорт. Зовнішній шар підошви формується зі зносостійкої нековзною гуми. П'ятка також складається з декількох шарів шкіри, забезпечує амортизацію, захищаючи колінні суглоби від зайвих навантажень.

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-ShoesQIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-ShoesQIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

QIMIAN-Seven-sided-Calfskin-Monk-Shoes

Тип: Чоловічі туфлі QIMIAN Seven-sided Calfskin Monk Shoes
Бренд: QIMIAN
Матеріал: Теляча шкіра, свиняча шкіра, пробка, гума
Розмір: 44 (270 мм по устілці)
Модель: Чоловіча
Колір: Чорний