Мультимедiа-проектор Xiaomi Inovel Yi Luowei ME2

Інноваційна спліт-конструкція з модульними Bluetooth-динаміками

Проектор Inovel Yi Luowei ME2 вразить вас з першого погляду, адже він оснащений не вбудованими, а окремими Bluetooth-динаміками. Така конструкція забезпечує новий рівень комфорту при використанні гаджета.

Можливість автономної роботи

Проектор оснащений вбудованим акумулятором, заряду якого вистачить на близько 6 годин автономної роботи. Це дозволяє брати пристрій з собою в ділову поїздку або на пікнік, щоб забезпечити професійну презентацію або влаштувати «похідний кінотеатр» прямо під відкритим небом.

Захист зору, автофокус і можливість проеціювання екрану до 300 дюймів!

Згідно з дослідженнями в Китаї, все більше користувачів віддають перевагу телевізорам з максимально великим розміром екрану. Люди хочуть створити свій власний домашній кінотеатр, і конструктори проектора Inovel Yi Luowei ME2 врахували цю особливість!

Діапазон проекції екрану гаджета складає від 50 до 300 дюймів! При цьому для проекції в 100 дюймів, необхідна відстань всього близько 2.66 м.
Додамо сюди автофокус і технологію захисту зору - отримуємо просто вражаючий пристрій!

Потужний процесор і вбудований накопичувач ємністю 16 ГБ

Проектор оснащений надзвичайно потужною електронною «начинкою». Це і процесор Amlogic 64 T-968 на архітектурі Cortex A53, і роздільна здатність Full HD, і підтримка якості 4К, і вбудований накопичувач на 16 ГБ, і багато іншого!

Відгуки користувачів
Игорь, 20.10.2018
Как сделать заказ? Его цена будет 14 444? И сколько времени он будет обрабатываться? Да и какая предоплата?
Адміністрація MIOT.UA 20.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, можно оформить предзаказ на данной странице, с Вами свяжется менеджер для уточнения деталей.
Игорь, 18.10.2018
А он вообще есть в наличии? Или его можно заказать? И какие форматы видео он читает с usb?
Адміністрація MIOT.UA 18.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, в наличии на данный момент нет, можно оформить предзаказ на данной странице.
Всі відгуки

Мультимедiа-проектор Inovel Yi Luowei ME2

Inovel Yi Luowei ME2 проектор

Проектор Inovel Yi Luowei ME2 є відмінним прикладом високотехнологічного пристрою екосистеми Xiaomi. При габаритних розмірах 220x190x70 мм, гаджет наповнений найпотужнішими сучасними технологіями буквально «під зав'язку».

Конструкція гаджета досить оригінальна: творці проектора застосували нестандартний хід, оснастивши своє дітище окремими Bluetooth-колонками. Додамо сюди можливість бездротової зарядки самого девайса, а також можливість роботи пристрою автономно до 6 годин, отримуємо щось більше, ніж просто класичний проектор.

Inovel Yi Luowei ME2 Bluetooth динаміки

Така автономність дозволяє брати пристрій з собою в ділову поїздку або на пікнік, щоб забезпечити професійну презентацію або влаштувати «похідний кінотеатр» прямо під відкритим небом.

Inovel Yi Luowei ME2 автономний

Inovel Yi Luowei ME2 надійний

Яскравість гаджета складає 1100 люменів, а загальний термін роботи становить близько 30 000 годин (при використанні до 4 годин в день). Це стало можливим завдяки використанню світлодіодів нового покоління OSRAM Ostar RGB LED.

Inovel Yi Luowei ME2 якісне зображення

Якісне зображення – це найважливіший елемент проекту. Inovel Yi Luowei ME2 повністю підтримує технологію HDR10 з високою динамічною обробкою зображень, щоб забезпечити високу чіткість і деталізацію в якості 1080P.

Важливою деталлю є крута функція автофокусування зображення. Тепер вам не доведеться підлаштовувати гаджет вручну. Розумний автофокус дуже швидко самостійно налаштовує чіткість і різкість зображення.

Inovel Yi Luowei ME2 автофокус

У проекторі також присутня функція автотрапеціі – гаджет самостійно підлаштовує екран при переміщенні проектора щодо горизонту, використовуючи вбудований графічний процесор Mali T830.

Ну, і, звичайно ж, найбільш вражаюча можливість проектора – це його діапазон зображення. Він становить, увага – від 50 до 300 дюймів! При цьому для проекції в 100 дюймів, необхідна відстань становить всього близько 2.66 м.

Inovel Yi Luowei ME2 проеціювання

За швидку і плавну роботу пристрою відповідає потужний 4-ядерний процесор Amlogic 64 T-968 на архітектурі Cortex A53, 2 ГБ оперативної пам'яті DDR 3 і високошвидкісний накопичувач флеш-пам'яті ємністю 16 ГБ.

Inovel Yi Luowei ME2 флеш-пам'ять 16 ГБ

Операційна система проектора – це фірмова оболонка MIUI. Звичайно, пристрій оснащений і добре відомим нам елементом Mi TV - «штучним інтелектом» PatchWall. Цей віртуальний помічник буде справно відстежувати контент, яким ви користуєтеся і пропонувати вам різні ресурси зі схожими матеріалами.

Inovel Yi Luowei ME2 PatchWall

Що ж ще не вистачає проектору, щоб стати вашим ідеальним домашнім кінотеатром? Правильно, технології захисту зору та тихого надійного охолодження. Все це в Inovel Yi Luowei ME2 є!

Inovel-Yi-Luowei-ME2 функціональність

Пристрій використовує дифузне відображення екрану, при якому зменшується можливість пошкодження зору, викликаного прямими променями світла.

Inovel Yi Luowei ME2 захист зору

Графен, який використовується в «начинці» проектора, володіє більш якісними властивостями теплопровідності в порівнянні з іншими матеріалами. Він в 27 разів перевищує теплопровідність звичайної алюмінієвої фольги і в 13 разів – міді.

Inovel Yi Luowei ME2 охолодження

Додамо сюди ще такі корисні «дрібниці», як порти AUX, HDMI. USB 2.0, USB 3.0 і DC IN, а також Hi-Fi-звук і можливість професійної настройки DSP, що отримуємо в підсумку?

Inovel Yi Luowei ME2 інтерфейс

У підсумку виходить ультрасучасний інноваційний проектор Inovel Yi Luowei ME2!

Inovel Yi Luowei ME2 універсальний

Inovel Yi Luowei ME2 комплектація

Тип: Мультимедiа-проектор
Бренд: Inovel
Яскравість: 1100 люмен
Роздільна здатність: 1920х1080 точок
Підтримка 4К: Так
Рівномірність яскравості: 98%
Процесор: Amlogic 64 T-968 з частотою 1.8 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 ГБ DDR3
Флеш-пам'ять: 16 ГБ
Співвідношення сторін екрана: 16:9
Коефіцієнт проекції: 1.2:1
Діапазон проеціювання зображення: 50-300 дюймів
Загальна потужність: 100 Вт
Bluetooth-динаміки: Так
Бездротова зарядка: Підтримується
Час автономної роботи: До 6 годин
Операційна система: MIUI
PatchWall Так
Термін експлуатації До 30 000 годин
Інтерфейс: AUX, HDMI. USB 2.0, USB 3.0 и DC IN
Звук: Hi-Fi
HDR10: Так
Вага: 2.1 кг
Габаритні розміри: 220x190x70 мм
Відгуки користувачів
Игорь, 20.10.2018
Как сделать заказ? Его цена будет 14 444? И сколько времени он будет обрабатываться? Да и какая предоплата?
Адміністрація MIOT.UA 20.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, можно оформить предзаказ на данной странице, с Вами свяжется менеджер для уточнения деталей.
Игорь, 18.10.2018
А он вообще есть в наличии? Или его можно заказать? И какие форматы видео он читает с usb?
Адміністрація MIOT.UA 18.10.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Игорь, в наличии на данный момент нет, можно оформить предзаказ на данной странице.
Артем, 31.08.2018
А когда ожидается снова в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 31.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, поставка данной модели в ближайшем времени не ожидается.
Артем, 14.01.2018
Скажите, когда ожидать поставку проекторов или хотя бы возможность предзаказа с Китая? Интересует эта модель или Xgimi H1
Адміністрація MIOT.UA 14.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, поставка данной модели планируется, точные сроки не назовём. Модель Xgimi H1 ожидается в течении 10 рабочих дней.
Додати коментар