Мультимедіа-проектор Xiaomi LMIX S1 White

Проектор розміром з долоню

LMIX S1 — HD-проектор розміром з долоню, який дозволить вам насолоджуватися переглядом улюблених фільмів на великому екрані.

Мультимедіа-проектор важить всього 230 г при габаритах 85 х 85 х 19 мм. Мінімалістичний та компактний дизайн, дозволяє взяти його з собою на прогулянку, в поїздку, ділову зустріч. Він настільки компактний, що може поміститися навіть в невеликій кишені сумки, рюкзаці, валізі. Цей проектор ідеально підходить для бізнес-презентації або кіно на задньому дворі.

Висока якість зображення

Проектор LMIX S1 здатний проектувати зображення до 120 дюймів. Використання новітнього 0.2-дюймового чіпа DMD від Texas Instruments, HD якість зображення і хороший звуковий супровід, безумовно подарують масу захоплюючих емоцій при перегляді розважального контенту.

Технологія квадратного пікселя

Квадратні пікселі зменшують нерівності на краях зображення, значно покращуючи його різкість, і роблять зображення більш тонким.

Зниження стомлюваності очей

Крім того, світло, що проектується проектором, проникає в людське око за допомогою дифузного віддзеркалення. Такий підхід знижує стомлюваність очей і робить перегляд відео більш комфортним.

Доступ до широкого спектру додатків

Проектор LMIX S1 зводить до мінімуму клопоти по установці або завантаженні будь-яких додатків для роботи. З додаванням Android, ви можете легко завантажити або отримати доступ до широкого спектру додатків для задоволення ваших потреб!

MARKROLON марки COVERSTRO

Проектор виготовлений з міцного полікарбонату MARKROLON марки COVERSTRO і відповідає європейський стандартам якості.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мультимедіа-проектор
Бренд: LMIX
Модель: L-MIX S1
Технологія обробки зображень: DLP 0.2" DMD
Оптико-механічний драйвер: DLP: 3430 + PAD: 2005
Розмір проекційного екрану: 10 ~ 120 дюймів
Корекція трапецеїдальних спотворень: Автоматична
Метод фокусування: Ручне фокусування
Термін служби світлодіодів: До 30 000 годин при нормальному використанні
Розмір: 85 x 85 x 19 мм
Вага: 164 г
Колір: Білий