Музична шкатулка Forever Rose

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Музична шкатулка випромінює любов

Елегантна музична шкатулка Immortal Rose володіє витонченим дизайном буквально «випромінює» любов. І зовсім не випадково її центральним елементом є троянда, яку по праву називають «царицею всіх квітів». Адже вона оспівана не одним поетом і від неї любов струмує світлом.

Особлива французька музична композиція «La Vie En Rose», підсилює естетичне враження, яке виникає при погляді на чудову музичну шкатулку Eternal Rose, яка стане неперевершеним подарунком для особливо близької вам людини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Прекрасний романтичний подарунок

Витончений дизайн

Прекрасний романтичний подарунок Immortal Rose, має діаметр 10 сантиметрів, висоту - 15 см і вагу всього 640 грам, що підкреслює її зручність при використанні. У центрі шкатулки можна побачити наскільки красиво та витончено розміщується справжня троянда, яка надійно захищена скляним куполом. Троянда пройшла 36 процесів обробки, а також особливий процес зневоднення та сушіння, які дозволили зберегти її натуральну красу. В результаті, вона немов витончений рубін прикрашає пристрій, радує око та сприяє романтичному настрою.

Музична шкатулка Immortal Rose крупним планом

Краса на багато років

Збереження природного забарвлення квітки

Велична червона троянда з діаметром квітоложа близько 7.5 см, після багаторазових процесів обробки, дозволили зберегти природні кольори та симетрію всіх елементів квітки. Тонкий підхід при виробництві кожного виробу Immortal Rose, зберегли неперевершену красу троянди на багато років, яка не в'яне і стане найкрасивішою інтерпретацією вашого кохання.

Музична шкатулка Immortal Rose крупним планом

Обмежена кількість

Унікальний сюрприз

При виробництві Immortal Rose відбираються виключно найкращі троянди, бутони яких мають прекрасну еластичність (важлива характеристика свіжості квітки), пружністю і які дуже гладкі на дотик. Добірні троянди проходять ручну обробку квітки кваліфікованими фахівцями, що робить шкатулку досить унікальним і дорогоцінним подарунком.

Музична шкатулка Immortal Rose троянда

Чудова музична композиція

«La Vie En Rose»

При включенні музичної шкатулки Immortal Rose ви закохаєтесь в чудову французьку композицію «La Vie En Rose» - особлива мелодія, яка прийшла з країни кохання. При прослуховуванні цієї музичної композиції ви почуєте фразу «Je t'aime pour toute la vie», яка в перекладі з французького звучить як «Я люблю тебе на все життя». Безсумнівно, романтична п'єса створена для закоханих. Вона допоможе висловити свої почуття близькій вам людині.

Музична шкатулка Immortal Rose в руках користувача

Вітальна листівка

Напишіть про ваші почуття

Романтичні «ноти душі», написані чорнилом на листівці, дозволять висловити щирість своїх почуттів коханій людині.

Музична шкатулка Immortal Rose подарункова листівка

Музична шкатулка Immortal Rose комплект поставки

Найменування: Музична шкатулка Immortal Rose
Бренд: Mi
Тип: Музична шкатулка
Розмір подарункової коробки: 15.5 х 15.5 х 20.5 см
Розмір музичної шкатулки: Діаметр: 10 см, висота: 15 см
Вага шкатулки: 640 г
Комплект поставки: Музична скринька, вітальна листівка, подарункова упаковка