Набір батарейок Xiaomi Zmi batteries 24pcs (AAA 12pcs AA 12pcs)

Набір складається з 24 лужних батарейок (12 АА і 12 ААА), ядро ​​яких вироблено японською компанією Hitachi Maxell.

Примітно, що батарейки не містять ртуті та кадмію, мають нікелеве покриття та відрізняються тривалим терміном експлуатації (до 7 років з дати виробництва). До того ж, вони безпечні для навколишнього середовища.

Набір з 24 різнокольорових батарейок безумовно стане в нагоді в побуті. Вони підходять для RC іграшок, пульта дистанційного управління, багатьох електричних інструментів, комп'ютерної мишки, бездротової клавіатури, ліхтарика, цифрового апарату та інших пристроїв.

Кожна батарейка Zmi Rainbow має гарну протиерозійну стійкість, за рахунок використання чотирьох марганцевих кілець, що знижує ймовірність витоку лугу.

Крім того, в батарейках використовується запобіжний клапан, який автоматично відкривається при виникненні короткого замикання та в інших небезпечних ситуаціях, щоб зменшити внутрішній тиск і знизити ймовірність розриву батарейок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип батарейок: Лужні
Бренд: ZMi
Типорозмір: АА/AAA
Акумуляторні: Ні
Напруга (В): 1.5В
Застосування: Підходить для RC іграшок, пульта дистанційного управління, MP3, MP4, електричних інструментів, CD-програвачів, КПК, ліхтарика, цифрового фотоапарата і т.ін.
Додатково: Екологічно безпечні, унікальний та компактний дизайн, який знижує втрати енергії
Кількість: 24 кольорові батарейки (12 пальчикових і 12 мізинчикових)