Набір для манікюру Xiaomi Nextool White MS20011

  • Білий
  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Манікюрний набір з п'ятьма інструментами

Манікюрний набір NexTool з нержавіючої сталі, складається з 5 предметів, які мають компактну портативну конструкцію, повністю відповідає різним гігієнічним вимогам, таким як манікюр, педикюр, видалення вушної сірки, підпилювання нігтів і навіть очищення омертвілої шкіри.

Інтегрований дизайн, висока мобільність

У компактному та зручному ящику для зберігання знаходяться 5 інструментів, кожен предмет дбайливо зберігається у відповідній виїмці.

Зокрема, ящик для зберігання виготовлений з зручного матеріалу пластика АБС з компактними розмірами всього 50 x 50 x 90 мм, тому користувачі можуть покласти його в рюкзак або сумку, щоб носити з собою

Матеріали високої якості

Манікюрний набір NexTool виготовлений з якісної нержавіючої сталі, такий як: 420J2, 304 і 430 з високою твердістю ≥ 45HRC і стійкістю до корозії.

Крім того, продукт не знебарвиться навіть при тривалому використанні.

Крім того, у всіх 5 інструментах манікюрного набору NexTool використовується передова технологія нікелювання, яка робить поверхню інструментів більш блискучою та красивою, забезпечує надійне захоплення та відсутність відбитків пальців.

Кусачки для нігтів

Кусачки для нігтів з унікальним зігнутим кінцем леза та 2 ламінованих 0.01 мм леза роблять стрижку нігтів легким і швидким.

Крім того, інструмент має тонку ручку з помірною довжиною для зручного захоплення, з якою користувачі можуть легко регулювати силу різання.

Кюретка для видалення вушної сірки

Кюретка для видалення вушної сірки має закруглений кінчик, відточені краї, що дозволяє чистіше та безпечніше утримувати інструмент в руці.

Пилка для нігтів

Головка пилки для нігтів ламінована і має форму «пелюстки», зручної для розгладження нігтя. У той же час пилка здається легшою та гладкою, не пошкоджує ніготь, тому користувачі можуть створювати квадратний або круглий ніготь найпростішим способом в залежності від своїх уподобань.

Видалення омертвілої шкіри

Інструмент для видалення омертвілої шкіри з унікальним дизайном V-подібної головки під кутом 45°, допомагає видаляти омертвілі клітини шкіри, очищає поверхню нігтя та створює тверду округлість краю нігтя.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір для манікюру
Бренд: NexTool
Матеріал: Кусачки для нігтів — нержавіюча сталь 420J2
Щипчики для нігтів — нержавіюча сталь 420J2
Пилка для нігтів — нержавіюча сталь 304, 430
Інструмент для видалення омертвілої шкіри — нержавіюча сталь 420J2
Кюретка для видалення вушної сірки — нержавіюча сталь 420J2
Коробка для зберігання — АБС-пластик
Розмір: Кусачки для нігтів — 60 x 12 x 14.5 мм
Щипчики для нігтів — 78 x 15 x 17.5 мм
Пилка для нігтів — 78 x 9 x 3 мм
Інструмент для видалення омертвілої шкіри — 78 x 6 x 2 мм
Кюретка для видалення вушної сірки — 78 x 6 x 2 мм
Коробка для зберігання — 50 x 50 x 90 мм