Набір для стрижки та гоління CECOTEC Bamba PrecisionCare Multigrooming Pro 5 in 1

5 змінних насадок. Блокування випадкового включення.

Набір для стрижки CECOTEC Bamba 5 в 1 допоможе вам привести в повний порядок бороду і вуса, волосся на голові та тілі. Для цих цілей в наборі передбачено 5 змінних насадок.

Бритва CECOTEC Bamba може працювати від мережі та акумулятора, що безумовно робить її більш універсальною. Адже тепер ви можете брати її з собою!

Для безпечного транспортування, в бритві передбачений блокуючий роботу пристрою замок. Можете сміливо розмістити її в рюкзаку, сумці або валізі, коли будете збиратися в ділову поїздку або чергову відпустку.

До 60 хвилин роботи без підзарядки

Обладнана акумулятором ємністю 500 мАг, бритва може пропрацювати до 60 хвилин без підзарядки.

Інформація про рівень заряду відображається на цифровому дисплеї та, при необхідності, ви можете повністю заповнити заряд акумулятора всього за 90 хвилин.

Вологозахищена конструкція

Бритва CECOTEC Bamba, може використовуватися в душі, оскільки вона надійна захищена від попадання води на внутрішні електронні компоненти, відповідно до ступеня захисту IPX7. Рекомендується полоскати виключно головку бритви та змінні насадки під проточною водою*.

* Занурювати бритву в воду не можна.

Міцні леза з титановим покриттям

Леза для гоління з нержавіючої сталі, мають титанове покриття. Така комбінація матеріалів знизить ймовірність появи подразнення шкіри після гоління, а також забезпечить швидке і якісно видалення зайвої рослинності з голови, шкіри обличчя та тіла.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір для стрижки та гоління
Бренд: CECOTEC
Матеріал лез: Нержавіюча сталь
Установка довжини стрижки: 1, 2, 3, 5, 7, 12, 9, 16 мм
Живлення: Від акумулятора / від мережі
Ємність акумулятора: 500 мАг
Тривалість роботи без підзарядки: 60 хв
Тривалість зарядки: 90 хв
Дисплей: +
Комплектація: Електробритва, 4 змінні головки, регульований гребінець 1-10 мм, адаптер, чистяча щітка, керівництво користувача