Набір для ванної Like Some Bathroom set (3 предмета)

Доставка

Звичайна ціна

Після робочого дня, як правило, відчуваєш себе не дуже комфортно через запах поту і забруднень на тілі. Саме тому, прийняти ванну/душ - буде дуже доречно. Всього 3 предмета, які представлені нижче, допоможуть вам почувати себе легше, приємніше і саме вони зроблять вашу ванну кімнату ще більш зручною і комфортною.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір для ванної Bathroom set

Дотик свіжості

Після робочого дня, як правило, відчуваєш себе не дуже комфортно через запах поту і забруднень на тілі. Саме тому, прийняти ванну/душ - буде дуже доречно. Всього 3 предмета, які представлені нижче, допоможуть вам почувати себе легше, приємніше і саме вони зроблять вашу ванну кімнату ще більш зручною і комфортною.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета крупним планом

Сіткова структура - ніжна і ефективне очищення

У комплект входить 3 предмета: губка для ванн, мильниця, стаканчик для зубних щіток. Одним з трьох вельми зручних і необхідних предметів особистої гігієни, є легка ванна губка, яка має структуру у вигляді сітки.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета губка для душа в вафельному стаканчику

Така структура губки забезпечує щільність і надійність конструкції. Коли ви приймаєте душ, на губку можна наносити гель для ванн і протирати нею тіло. Особлива структура губки сприяє гарному спінювання гелю або мила, що в свою чергу допомагає швидше і ефективніше очистити тіло від забруднень. Крім того, вона прекрасно соскрабує ороговілі шари шкіри.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета дівчина з губкою для душа

Ніжна структура губки для ванн, зробить вашу шкіру ще більш чистою і гладкою. Після використання, губку слід ретельно промити під струменем води, після чого просушити її на рушникосушці. А спеціальна мотузочка інтегрована до губки, дозволить розмістити її в найбільш зручному місці ванної кімнати.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета матеріал губки

Здорове дихання. Сяюча посмішка.

Наступним предметом, який входить до комплекту, є виконаний з твердого поліпропілену (PP) стаканчик, що має товщину 3 мм. Прокинувшись рано зранку, візьміть рідину для полоскання рота, перелийте її в стаканчик і ретельно прополощіть ротову порожнину. Якщо ж ви користуєтеся зубною пастою, то стаканчик можете заповнити кімнатної водою (найбільш сприятливою для ясен і зубної емалі) і після ретельного очищення зубною пастою - прополощіть ротову порожнину.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета дівчина зі стаканчиком для полоскання

Для максимальної зручності, після використання, в стаканчик можна помістити зубну щітку і пасту. Ви відчуєте наскільки це зручно і практично.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета структурні елементи склянки

Зручність у кожній деталі

Також, ванний комплект включає в себе мильницю, яка виконана з пластика. Вона складається з 2-х шарів, один з яких виконаний зі спеціальними отворами, щоб ваше мило не було просоченою водою, а завжди залишалося сухим після використання. Елегантний колір мильниці, безсумнівно ще більше прикрасить вашу ванну кімнату.

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета мильниця у вигляді морозива

Набір для ванної Bathroom set 3 предмета особливості структури мильниці

Найменування: Набір для ванної Bathroom set (3 предмета)
Бренд: LikeSome
Тип: Набір для ванної
Розмір: Губка для душу (120 х 120 мм), стаканчик для полоскання рота (103 х 72 мм), мильниця (108 х 78 х 26 мм)
Колір: Світло-зелений