Набір картриджів Xiaomi KACO для перових ручок SKY Pens 12pcs Black/Black

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

12 змінних картриджів в одному комплекті

KACO - популярний бренд в області виробництва канцелярських виробів. Багаторічний досвід посприяв створенню унікальних перової ручки міжнародного якості. Мінімалістичний та досить стильний дизайн перової ручки привернув до себе увагу багатьох користувачів. Прекрасним доповненням до настільки якісної, екологічної перової ручки стане - набір з 12 змінних картриджів зроблених в Австрії, які дозволять насолодитися власними калліграфічними творами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вражаючий об'єм

600 метрова лінія

Ви завжди мріяли про стрижень, який не залишає плям? Тоді перова ручка та набір унікальних австрійських картриджів KACO саме те, що вам потрібно. Об`єм кожного стержня становить 1.37 мл, цього достатньо, щоб намалювати лінію довжиною близько 600 метрів. Вражає, чи не так?

Набір картриджів KACO для перових ручок SKY Pens 12pcs Black / Black комплект і упаковка

Фарба для чорнила

Пишіть плавно, не застосовуючи зусиль

У чорнилі KACO застосовується виключно висококласна фарба, яка не залишає розводів на папері та виглядає дуже контрастно. Вам не потрібно застосовувати абсолютно ніяких зусиль, перова ручка, завдяки кінчику SHMIDT і чорнильному конвертеру, немов ковзає по паперу залишаючи чіткі та насичені контури тексту.

Набір картриджів KACO для перових ручок SKY Pens 12pcs Black / Black чорнило в картриджі

Тонкі лінії

Щоденні каліграфічні твори

Особлива конструкція ручки та оригінальних чорнил дозволяють намалювати дуже тонку лінію товщиною від 0.3 до 0.4 мм. При повністю заповненому резервуарі змінного картриджа буде досить, щоб намалювати лінію близько 600 метрів і для написання декількох десятків сторінок тексту. При необхідності заміни картриджа на новий, слід просто зняти поршневий конвертер і вставити новий резервуар з чорнилом.

Набір картриджів KACO для пір'яних ручок SKY Pens 12pcs Black / Black заміна картриджа

Рекомендації

При використанні перової ручки KACO SKY, не рекомендується застосовувати чорнило сторонніх виробників. Оскільки це може призвести до утворення осадової маси в системі подачі чорнила. Після того, як ви закінчили користуватися перовою ручкою, обов'язково одягніть на неї ковпачок, оскільки при випаровуванні чорнила на пері може утворитися осад.

Набір картриджів KACO для пір'яних ручок SKY Pens 12pcs Black / Black в різних кольорах

Набір картриджів KACO для пір'яних ручок SKY Pens 12pcs Black / Black в чорному кольорі

Тип: Чорнило для перової ручки KACO SKY
Бренд: KACO
Об`єм одного картриджа: 1.37 мл
Країна походження: Австрія
Кількість змінних картриджів: 12
Колір чорнил: Чорний