Набір ножів Xiaomi Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set

  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Надміцний ніж з керамічним нанопокриттям

Huo Hou Black non-stick - набір з двох універсальний ножів з V-подібною формою, гостра частина якого не сточується в процесі використання. Лезо ножа виконане з застосуванням високовуглецевої молібдено-ванадієвої сталі. Ручка та лезо виробу інтегровані в єдине ціле, таке поєднання сприяє підвищенню рівня стійкості до корозії, дозволяє зберігати первинну заточку виробу, а також перешкоджає розвитку хвороботворних бактерій на своїй поверхні.

Завдяки протиковзкій обробці та зручній формі, ніж дуже зручно тримати в руці, а темні природні тони забарвлення плавно перетікають в міцну сталь, що створює чудовий естетичний ефект.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Міцна конструкція з нержавіючої сталі

Професійний процес термообробки

Комплект включає в себе два ножа: ніж довжиною 298 мм (тонке лезо ножа дозволяє користувачеві розрізати овочі, фрукти та інші продукти) і 307 мм ніж, що дозволяє нарізати овочі, фрукти, м'ясо та інші продукти більш плавно, практично не докладаючи зусиль.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set два ножа крупним планом

Коване лезо ножа проходить більше 25 технологічних процесів, в тому числі - етап термообробки, в результаті чого воно наділяється ріжучими властивостями. Завдяки високотемпературній обробці при температурі 280 °С (для забезпечення твердості керамічного покриття), а також гарту, зварюванню та іншим процесам виробництва - виріб наділяється значними характеристиками твердості та ударної в'язкості.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set авокадо

Шедевр технічної думки

«Ефект лотоса»

Керамічні нанопокриття з «ефектом лотоса» - це саме та особливість ножа, про яку багато хто мріяв. Поверхня ножа наділяється антипригарними властивостями, а висока міцність кераміки практично "позбавляє" ризиків появи подряпин на виробі. «Ефект лотоса» - це воістину шедевр технічної думки, в результаті чого ні сік продуктів, ні жир, ні вода не затримуються, а стікають з поверхні ножа. Крім того, унікальна властивість самоочищення поверхні Huo Hou Black non-stick, навіть якщо забруднення дуже сильне, дозволяє легко очистити виріб до початкового ідеального стану.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set самоочищення

Передова нанотехнологія перевірена провідними світовими інститутами SGS і повністю відповідає національним стандартам безпеки харчових продуктів, і сертифікації США FDA.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set органи сертифікації

Надміцна сталь для висококласних ножів

Надміцна конструкція гострого леза виконана із застосуванням високовуглецевої хромистої нержавіючої сталі з додаванням молібдену і ванадію (50Cr15MoV). Даний вид сталі досить активно використовується при виробництві висококласних ножів, оскільки вона абсолютно не втрачає своїх початкових характеристик: антикорозійності, твердості, гостроти та довговічності різальної крайки.

Даний вид ножової сталі з високим вмістом вуглецю і хрому, а також ванадію і молібдену - довгий час зберігає свої ріжучі властивості після заточування та прекрасно заточується.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set характеристики сталі

Комфортне використання

Ножі Huo Hou Black non-stick володіють особливою конструкцією, яка крім додаткової міцності, забезпечує зручність використання ножа. Немає необхідності застосовувати значні зусилля при нарізанні навіть твердих продуктів харчування: сиру, м'яса, овочів і т.ін. Адже ідеально збалансовані елементи конструкції, дозволили правильно зосередити центр ваги, в результаті чого ніж стане, немов продовженням руки та «зіллється» з нею в одне ціле.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set нарізка м'яса

Особлива технологія скошеного шліфування (під кутом 13°), робить лезо надзвичайно гострим, в результаті чого ви з легкістю зможете нарізати овочі та фрукти тоненькими шматочками та приготувати своє фірмове блюдо наділене незабутніми смаковими якостями.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set нарізка овочів

Технологія полірування

Застосування ультрасучасної технології полірування металу, дозволила створити витончений зовнішній вигляд виробу, який вражає своєю пишністю. Крім того, виріб має приємну на дотик поверхню, завдяки чому його приємно тримати в руці.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set елементи конструкції

Ергономічна ручка

Округлена форма для максимальної зручності

Дуже важливий елементом будь-якого ножа, є його ручка. Дивлячись на комплект ножів Huo Hou Black non-stick перше враження, яке виникає - це неймовірно продумане поєднання металу ріжучої частини, яка плавно перетікає в витончену округлену ручку.

Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set їжа

Найменування: Набір ножів Huo Hou Black non-stick heat knife 2 psc. set
Бренд: Huo Hou
Матеріал виробу: Сталь високої твердості (50Cr15MoV)
Загальна довжина першого ножа: 307 мм
Загальна довжина другого ножа: 298 мм
Додатково: Поверхню ножа не рекомендується дряпати про тверді предмети, щоб запобігти пошкодженню покриття. Зберігайте в недоступному для дітей місці.
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати