Набір ножів Xiaomi Huo Hou Nano Ceramic Knifes Set

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Набір ножів Huo Hou Nano Ceramic Knifes Set - це керамічні ножі Huo Hou Nano Ceramic Knife , розробка і виробництво яких здійснювалися за допомогою краудфандінга. Ножі мають ергономічну ручку і не вимагають заточування.

Форма і матеріал ручки дозволяють безпечно утримувати ніж навіть жирними руками, а керамічне лезо пройшло спеціальну обробку, завдяки чому воно не втрачає гостроти.

До набору входять: 

  • 3 ножа - 325 мм, 230 мм, 200 мм
  • 1 чистка для овочів - 135 мм
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір ножів Huo Hou Nano Ceramic Knifes Set

Набір ножів Huo Hou Nano Ceramic Knifes Set - це керамічні ножі Huo Hou Nano Ceramic Knife , розробка і виробництво яких здійснювалися за допомогою краудфандінга. Ножі мають ергономічну ручку і не вимагають заточування.

Форма і матеріал ручки дозволяють безпечно утримувати ніж навіть жирними руками, а керамічне лезо пройшло спеціальну обробку, завдяки чому воно не втрачає гостроти.

До набору входять:

  • 3 ножа - 325 мм, 230 мм, 200 мм
  • 1 чистка для овочів - 135 мм

Набір ножів Huo Hou Nano Ceramic Knifes Set

Вже минув час, коли керамічні ножі виготовляли з крихкого матеріалу, який, однак, з часом втрачав гостроту. Завдяки сучасним технологіям лезо виготовлено з діоксиду цирконію, який після спікання і шліфування набує здатності самозаточування.Knifes Black QHS1704Створення леза починається з сировини - піску діоксиду цирконію, який імпортується з Австралії. Після попередньої обробки і формування леза, відбувається спікання керамічних заготовок в печі. Наступний етап - процес цементації заготовок - проникнення атомів вуглецю в кристалічну решітку діоксиду цирконію. Це називається карбонізацією, яка представляє собою цикл із 300 повторюваних ітерацій нагрівання та охолодження. Нагрівання відбувається у вакуумі при температурі 2000°С.

Huo Hou Nano Ceramic Knife  лезоЗавдяки такому складному технологічному процесу зміцнюючі добавки проникають глибше в структуру матеріалу. Коксування леза робить його більш твердим, але крихким.Кромка ріжучого краю має товщину всього 0.4 мм - оптимальна товщина, при якій ніж не тупиться, але і має найкращі ріжучі властивості.

Huo Hou Nano Ceramic Knife  технологічний процес

Ергономічна ручка виготовлена ​​зі спеціального нековзкого матеріалу, який дозволяє утримувати ручку навіть жирними і мокрими руками. На ручці є спеціальні насічки для вказівного і великого пальця, завдяки яким хват стає зручнішим, а робота з ножем - безпечною.

Huo Hou Nano Ceramic Knife  ручка

На відміну від інших ножів, Huo Hou Nano Ceramic Knife не боїться впливу кислот фруктів і овочів, а також добре ріже м'ясо, яке не прилипає до леза.Knifes Black QHS1704

Huo Hou Nano Ceramic Knife  нарізка фруктів

Назва: Набір ножів Huo Hou Nano Ceramic Knifes Set
Бренд: Huo Hou
Довжина ножів: 325 мм, 230 мм, 200 мм, 135 мм (чистка для овочів)
Твердість : 8 Н
Колір: Чорний
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати