Набір парфуму Xiaomi Vivinevo Prochan Perfume Set 3х15ml

Не в наявності

Доставка

Звичайна ціна

Три квіткових аромати від парфумера Гаррі Фремонта

Vivinevo - ідеальне поєднання мистецтва та моди. Назва Vivinevo походить від перших букв восьми характеристик, які є основою бренду: Very (дуже), ideal (ідеал), vogue (мода), innovation (інновація), new (новий), emotion (емоція), value (цінність), open (відкритість).

При виробництві духів з приємними та тонкими ароматами, Vivinevo використовує виключно найкращу сировину в поєднанні із застосуванням інноваційних концепцій та урахуванням останніх віянь моди.

Бренд Vivinevo регулярно працює над створенням нових «нюхових вражень» для споживача. Тому професійні парфумери прагнуть до найбільш ідеального поєднання ексклюзивних ароматів, здатних підкреслити елегантність та чуттєвість прекрасної жіночої статі.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Борис, 08.12.2018
Упаковка набора парфюмерии была потрепанной. В остальном все отлично. Товар должен идти не в категории "распродажа", а в категории "уценка" так как поврежден внешний вид
Всі відгуки

Різноманітність ароматів

Три парфуми в одному комплекті

Вишуканий набір парфумів, відкривається яскравою нотою приємних квіткових ароматів, які немов інтерпретують вашу індивідуальність і темперамент. Один з флакончиків наповнений тонким ароматом свіжих дзвіночків, які символізують відкритість і довірливість. У другій флакончик «поміщений» аромат з терпкою і ніжною лавандою, в третій - м'який запах бузку. Кожен аромат вельми майстерно підібраний, відображаючи деталі природи, мистецтва та романтики.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml три аромати

Аромат поєднує людину та природу

15 мл свіжості

Кожен флакончик наповнений 15 мл ніжного вишуканого аромату - виражає волю і єднання людини з природою. Витончений дизайн флакончика з простими і зрозумілими елементами підкреслюють простий і в той же час - вишуканий стиль ємності для парфуму.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml дівчина в саду

Майстер парфумерії

Harry Fremont

Над створенням таких витончених, вишуканих ароматів працював професійних парфумер зі світовим ім'ям - Гаррі Фремонт. Він відомий своєю співпрацею з популярними брендами: Hugo Boss, Calvin Klein, YSL і багатьма іншими.

У 2000 році Гаррі Фремонт отримав найвищу нагороду від компанії Firmenich, як кращий парфюмер. Крім того, він є єдиним парфумером, який 2 рази поспіль був визнаний гідним нагороди "Prix International de la Societe Technique de Parfumeurs de France" (Міжнародна премія Технічного Товариства парфумерів Франції).

«Природа дає уроки і навчає нас знаходити красу в досконалості та ірраціональності» (Г.Фремонт).

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml парфумер

Поєднання індивідуальності та ніжних квіткових ароматів

Унікальний набір з трьох ароматів від бренда Vivinevo можна охарактеризувати трьома словами: ніжність, привабливість, чуттєвість. Ніжний аромат, який переповнює чуттєвість та занурює жінку в сучасність та спонтанність.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml квіти дзвіночки

Витончений аромат квіткової феєрії, нагадує сад рідкісної краси. Інтенсивність та неповторний шарм розсіюються в атмосфері, що призводить до захоплюючої зустрічі з природою, перед красою якої важко встояти.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml лаванда

Дуже жіночний та романтичний аромат бузку, ідеальний для мрійливої жінки. Аромат володіє певною загадковістю, приємними відтінками солодкої терпкості та насиченості, який немов передає всю повноту та витонченість чудового парфуму.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml бузок

Приємний дизайн флакона привертає увагу розумним поєднанням елементів без будь-яких надмірностей. На флаконі делікатно вигравірувано назву парфуму. Розпилювач захищений від випадкового натискання чорним ковпачком.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml елементи дизайну

Комплект з 3-х парфумів упакований в стильну упаковку блакитного кольору, яка прикрашена візерунками та злегка розмитими літерами. Набір унікальних ароматів Vivinevo - це дійсно відмінний подарунок для близьких, друзів і коханої людини.

Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3 * 15ml флакони

Назва: Набір парфуму Vivinevo Prochan Perfume Set 3х15ml
Бренд: Vivinevo
Розмір упаковки: 180 x 160 x 47 мм
Розмір флакона: 23 x 23 x 102 мм
Країна постачальник сировини для духів Франція
Об`єм одного флакона: 15 мл
Кількість флаконів в комплекті: 3 шт.
Аромати: 3 квіткових аромати: дзвіночки, лаванда, бузок
Основні компоненти: Етанол, ароматизатор, вода, бутильований гідрокситолуол
Нагадування: Якщо ви погано себе почуваєте після використання духів, будь ласка, призупините їх використання та проконсультуйтеся з лікарем

Завантаження…

Відгуки користувачів
Борис, 08.12.2018
Упаковка набора парфюмерии была потрепанной. В остальном все отлично. Товар должен идти не в категории "распродажа", а в категории "уценка" так как поврежден внешний вид
Додати коментар