Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare High-end Brushes (Pack of 6pcs) DF0601

  • Прозорий
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Новаторські технології від DUcare

DUcare відома своєю новаторською технологією виготовлення кистей та вишуканим і красивим дизайном. І уособленням цього вишуканого дизайну є ексклюзивний набір пензликів для макіяжу DF0601.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чудовий набір пензликів для макіяжу

DUcare High-end Brushes DF0601 — набір якісних пензликів для макіяжу з красивими та зручними ручками. Кожен пензлик упакований в індивідуальну упаковку.

Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare High-end Brushes (Pack of 6pcs) DF0601 крупним планом

Чотири пензлика мають штучні волокна, а дві виконані з волосся поні. Всі 6 пензликів, досить м'які та не будуть дряпати шкіру або доставляти будь-якої дискомфорт при дотику до обличчя.

Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare High-end Brushes (Pack of 6pcs) DF0601 корпус і рукоять

DUcare High-end Brushes DF0601 — це один з кращих наборів, що складається з пензликів для тіней, консілера і брів, призначених для домашнього застосування, які до того ж поставляються в красивій упаковці*.

*Примітка: якщо після використання пензликів для макіяжу ваша шкіра відчуває дискомфорт, припиніть їх використання та зверніться до лікаря.

Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare High-end Brushes (Pack of 6pcs) DF0601 макіяж

Витончений дизайн

У DUcare використовується дерев'яна рукоять та металева горловина, які доповнюють один одного, завдяки чому всі пензлики виглядають більш витончено і стильно.

Набір з великого/середнього/маленького пензлика для тіней, пензлика для розтушовування, двостороннього пензлика для брів та пензлика для консилера, ідеально підходить для створення професійного макіяжу очей!

Набір пензликів для макіяжу Xiaomi DUcare High-end Brushes (Pack of 6pcs) DF0601 на кольоровому тлі

Тип: Набір пензликів для макіяжу
Бренд: DUcare
Модель: DF0601
Комплектація: Великий, середній, маленький пензлик для тіней, пензлик для розтушовування, двосторонній пензлик для брів та пензлик для консилера
Матеріали: Штучні волокна, волосся поні, дерево, метал