Набір "Поле битви тарантулів" Xiaomi HEXBUG 2 Tarantulas

Арена з двома бойовими роботами

HEXBUG 2 Tarantulas — це арена для роботів-тарантулів, призначена для дітей старше 5 років. Пластиковий матеріал, відповідає американському стандарту іграшок ASTMF963, пройшов сертифікацію 3C і сертифікацію EU EN71.

Набір іграшок містить двох бойових роботів і набір зруйнованих стін для створення власної арени. Відправляйтеся в світ восьминогих роботів, де вам належить битися за виживання. Де діти можуть використовувати свою уяву, щоб вільно будувати поля битв і робити їх більш захоплюючими.

2 пульта управління і акумуляторні батареї

У комплекті поставки передбачені 2 пульта дистанційного управління, включаючи акумуляторні батареї AG13 (LR44).

ІК-зброя і звукові ефекти для реалістичності битви

У цих інфрачервоних тарантулів передбачені звукові ефекти, готові до бою погляди і реалістичні рухи, щоб оживити зіткнення.

Кожен тарантул має свій власний пульт, який ви використовуєте для відправки тарантула вперед, назад, вліво і вправо.

Натисніть кнопку на пульті дистанційного управління, щоб тарантул «загорівся», використовуючи технологію інфрачервоного світла. Коли постріл завдає удару по противнику, тарантул реагує, спалахуючи жовтим і червоним кольором. Датчики на тарантулах вимірюють кожен удар, поки не залишиться тільки один робот.

Таким чином, коли ваш робот-тарантул здоровий, він буде блимати зеленим, але, коли ваш тарантул не буде доступний для підрахунку, він буде постійно горіти червоним. Діти можуть поділитися на команди і битися за червоних або синіх роботів.

Дітям сподобаються їх круті рухи, футуристичний бойової декор і то, як легко управляти тарантулами за допомогою пульта дистанційного управління.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір "Поле битви тарантулів"
Бренд: HEXBUG
Матеріал: Пластик
Застосовний вік: 5 років і старше
Метод дистанційного управління: Інфрачервоний пульт (2 пульта в комплекті)
Акумуляторна батарея: Батарей живлення типу AG13 (LR44), 3 в комплекті
Кількість роботів в комплекті: 2 (синього і оранжевого кольору)
Розмір: