Набір універсальних викруток з тріскачкою Xiaomi DUKA RS1 Multipurpose Ratchet Screwdriver Set Black

Універсальна структура

Універсальна викрутка Duka RS1 оснащена багатофункціональною ручкою і 24 різними насадками виготовлених з молібдену, легованої сталі і хрому S2, які акуратно розташовані в боксі для зберігання.

Зокрема, багатофункціональна ручка дозволяє користувачам гнучко перемикатися між гайковим ключем і викруткою для використання в різних ситуаціях. Гнучка знімна конструкція спрощує маніпулювання при закручуванні, особливо у важкодоступних місцях.

Економія до 80% зусиль

Спеціально розроблені 6.2-градусний храповик з гнучкою структурою вперед-назад, економить 80% зусиль і допомагають гнучко і легко маніпулювати в умовах обмеженого простору.

Високоякісні матеріали

Вся структура викрутки Duka RS1 виготовляється з алюмінієвого сплаву і легованої сталі з високоточної технологією лиття та ЧПУ. Таким чином, точна конструкція головки гвинта, а також досить міцна ручка, допомагають користувачам швидко і легко збирати і розбирати різні пристрої.

Акуратний бокс для зберігання

Ящик для зберігання зроблений з високоякісного пластику ABS і полікарбонату, тому він міцний, стійкий до подряпин і не піддається легкому розтріскування при механічному впливі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Універсальна викрутка з набором насадок
Бренд: Duka
Модель: RS1
Кількість насадок: 5 типів, 24 головки
Матеріал ручки: Алюмінієвий сплав, легована сталь
Матеріал насадок: Молібден, легована сталь, хром S2
Матеріал кейса: АБС-пластик, полікарбонат
Розмір кейса: