Набір чорного чая Qingyi Beauty Tsing Yi Gongfu 40 пакетів, 200 г

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Гунфу Хун ще має другу назву "Червоний Чай Вищої Майстерності" в горах повіту Фэнцин (Північно-західний чайний регіон).

Гонфу є одним з найбільш відомих традиційних сортів червоного китайського чаю. Він відрізняється особливим фруктовим смаком і хлібно-пряний аромат з нотками ожини, деревних смол, меду, абрикосових кісточок і цитрусів. 

Смак міцний, насичений, соковито-терпкий, з яскравою цитрусової кислинкою і гірчинкою абрикосових кісточок. Аромат густий, глибокий, фруктово-пряний.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Традиційний червоний китайський чай Qingyi Beauty Tsing Yi Gongfu

Гонфу є одним з найбільш відомих традиційних сортів червоного китайського чаю. Він відрізняється особливим фруктовим смаком і хлібно-пряний аромат з нотками ожини, деревних смол, меду, абрикосових кісточок і цитрусів.

міцний Смак, насичений, соковито-терпкий, з яскравою цитрусової кислинкою і гірчинкою абрикосових кісточок. Аромат густий, глибокий, фруктово-пряний. Соковитий післясмак.

tea-Qingyi-Beauty-Tsing-Yi-Gongfu-40pcs-200g

Чай з долин Фенцина

Медово-ягідний аромат китайських гір

Гунфу Хун ще має другу назву "Червоний Чай Вищої Майстерності" в горах повіту Фенцин (Північно-західний чайний регіон). У сухому вигляді чай являє собою великі, бордово-коричневі джгутики скручених листків з довгими черешками. Аромат сухого чаю насичений, медово-ягідний. Настій прозорий, каштаново-червоного відтінку.

tea-Qingyi-Beauty-Tsing-Yi-Gongfu-40pcs-200g

Багаторазове заварювання

Чай дуже хороший навіть після декількох заварювань

Частиною китайської чайної церемонії гонфу є можливість заварювати чай кілька разів. Термін gongfu, який промовляється як "кунг-фу", означає працю, вміння, зусилля – він звучить так само, як і відоме бойове мистецтво. Це заварювання досить складне і вимагає великої практики і досвіду.

tea-Qingyi-Beauty-Tsing-Yi-Gongfu-40pcs-200g

Заварювання за методом гонфу дозволяє відкривати нові грані смаку і аромату чаю з кожною подальшою заваркою, які в звичайних умовах, при довшій заварці, залишаються прихованими. Це відбувається через те, що речовини, які визначають смак і аромат чаю, переходять у розчин у різний час і в різні цикли заварювання.

tea-Qingyi-Beauty-Tsing-Yi-Gongfu-40pcs-200g

Технологія заварювання

Чай виділяє досить сильний аромат

Для багаторазового заварювання необхідний спеціальний глиняний чайник або традиційні чашки. Кількість листів для заварювання беруть великим, а води, на відміну від звичайного заварювання - менше. Час заварки скорочено. Завдяки цьому велика маса заварки повільно і поступово розкриває свій смак і аромат. Як правило, чай, виходить у результаті першого заварювання, зливають, тому що це вважається свого роду «промиванням» чайника. 

tea-Qingyi-Beauty-Tsing-Yi-Gongfu-40pcs-200g

Приготування чаю за цим методом вимагає великого досвіду. Слід точно підібрати оптимальну температуру, кількість чайного листя і час заварки до кожного конкретного сорту чаю, а також вибрати підходящий чайник для заварки, враховуючи смаки та побажання тих, хто буде пити цей чай.

tea-Qingyi-Beauty-Tsing-Yi-Gongfu-40pcs-200g

Назва: Qingyi Beauty Tsing Yi Gongfu
Бренд: Qingyi Beauty
Сорт: Червоний чай
Маса: 200 г
Упаковка: 40 пакетів по 5 г