Набор ершик для унитаза + вантуз Xiaomi Yijie White PP+TRP

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Xiaomi Yijie PP+TRP — набір з вантуза та йоржика для туалетної кімнати. Перебуваючи в одній підставці для зберігання, вони не займуть багато місця і виглядатимуть акуратно. Набір виконаний з поліпропілену та термопластичної гуми.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термопластична гума найвищої якості

Набір виконаний з високоякісної термопластичної гуми. Матеріал досить м’який і гнучкий, тому можна не боятися, що щітка з набору може пошкодити поверхню або залишити подряпини. Завдяки матеріалам щітка і вантуз відмінно витримують стиск або деформацію і потім повертають колишній вигляд.

Yijie White набір

Простота у використанні

Щітка досить проста в експлуатації завдяки своїй гнучкості легко потрапляє в важкодоступні місця. На відміну від звичайних — йоржик від Yijie легко чистити після використання, досить просто обполоснути водою. Завдяки еластичним матеріалам, вантуз можна нахиляти під зручним кутом. А його форма дозволяє більш ефективно справлятися із засміченнями.

Yijie White вантуз

Не займає багато місця

Набір є досить компактним і не займе багато місця в кімнаті. Виконаний у білому універсальному кольорі він гармонійно виглядатиме в інтер’єрі практично будь-якої ванної кімнати.

Yijie White йоржик

Тип:

Набір йоржик для унітазу + вантуз

Бренд: Yijie
Матеріал:

ПП + TRP

Колір:

Білий + червоний

Розміри:

Єршик: 6,5 см * 40,5 см;

Вантуз: 14,5 см * 49,5 см;

Підставка: 16 см* 14,5 см

Вага:

824,1 г

Комплектація:

Вантуз х 1

Йоржик х 1

Підставка х 1