Набір паличок для їжі Xiaomi Sui Sui 24 cm 6 комплектів

Доставка

Звичайна ціна

Палички для їжі Sui Sui виготовлені з рисового лушпиння, спресованого під високим тиском. Вони відрізняються більшою стійкістю до вологи, ніж дерев'яні або бамбукові, добре миються і швидко розкладаються при вторинній переробці. 

Ергономічна форма

Палички мають особливу конічну форму і округлені кути, які допомагають утримувати їх у руці, що особливо важливо для новачків. Гладка поверхня паличок має хороше зчеплення з шкірою і не боїться вологи з жиром, які можуть з'явитися на руках під час їжі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір паличок для їжі Sui Sui

Натуральні та екологічні предмети вжитку

Палички для їжі Sui Sui - зразок екологічного підходу до створення предметів побуту. Вони створені з рисового лушпиння і масла, які пресуються під високим тиском і при високій температурі. Тому палички відрізняються більшою стійкістю до вологи, ніж дерев'яні або бамбукові, добре миються і швидко розкладаються при вторинній переробці.

xiaomi-chopsticks-sui-sui

Зручність і вишуканість

Ергономічна форма паличок

Палички мають особливу конічну форму: від широкої округлої частини, яка утримується в руці, до звуженої, якою захоплюється їжа. Округлені кути палички при збереженні її квадратного профілю також допомагають утримувати їх у руці, що особливо важливо для новачків. Гладка поверхня паличок має хороше зчеплення з шкірою і не боїться вологи з жиром, які можуть з'явитися на руках під час їжі.

xiaomi-chopsticks-sui-sui

Тільки натуральні компоненти

Палички виготовлені з натуральних природних компонентів

Для виробництва паличок для їжі використовується натуральне екологічно чисте рисове лушпиння, подрібнене до однорідного стану. Частина лушпиння не подрібнюється, щоб зберегти текстуру натурального матеріалу. У результаті маса набуває ніжно-кремовий відтінок натурального рисового лушпиння і висівок без барвників і хімічних клеїв.

xiaomi-chopsticks-sui-sui

Поверхня, стійка до забруднення

Палички володіють високою твердістю і добре миються

Для створення паличок пластична маса рисового лушпиння змішується зі спеціальним маслом, а потім під нагріванням і високим тиском з неї формуються заготовки. Після полірування поверхня набуває високу твердість, завдяки чому палички виходять міцними, стійкими до деформацій і розмноженню бактерій. Захисний шар на поверхні дошки запобігає забрудненню, а самі палички дуже легко чистяться і миються. Наявність 6 комплектів дозволяє сім'ї з двох людей використовувати палички для 3 прийомів їжі протягом дня.

xiaomi-chopsticks-sui-sui

Турбота про навколишнє середовище

Використання продуктів з рисового лушпиння захищає природу

Продукти, виготовлені з рисового лушпиння, дозволяють зменшити викиди золи і вуглекислого газу, які виникають при спалюванні відходів сільського господарства. Крім того, використання кухонного приладдя з рисового лушпиння зменшує вирубку дерев, з яких виготовляються дерев'яні палички. Після викидання палички рисового лушпиння природним чином руйнуються в ґрунті, оскільки повністю складаються з натуральних компонентів.

xiaomi-chopsticks-sui-sui

xiaomi-chopsticks-sui-sui

Назва: Набір паличок для їжі Sui Sui 24 cm 6 комплектів
Бренд: Sui Sui
Матеріал: Пресоване рисове лушпиння
Довжина: 24 см
Кількість: 6 комплектів (12 паличок)
Колір: Бежевий