Традиційний китайський чай PINGZE, набір з 5 видів
Набір традиційного китайського чаю з 5 упаковок високоякісного чаю з найвідоміших у світі сортів:
- Аньцзі Бай Ча (Anji bai cha)
- Лунцзин (Xihu Longjing)
- Байхао Іньчжень (Baihao Yinzhen)
- Да Хун Пао (Da Hong Pao)
- Цзінь Цзюнь Мей (Jin Jun Mei)
Саме ці 5 сортів чаю завоювали мільйони прихильників по всьому світу. Підберіть чай під настрій, для того, щоб підбадьоритися, підвищити здібності до навчання, або розслабитися після важкого дня. Зупиніть мить і випийте чаю.
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Набір традиційного китайського чаю 5 видів
З кожним днем зростає темп нашого життя, нас оточує все більше подій, потрібно скрізь встигнути і часто бути в двох місцях одночасно. Однак ритм "скаженої гонки", рано чи пізно, може виснажити будь-яку нервову систему, а організм, навіть найміцніший, дасть збій. Щоб цього не сталося потрібно вміти зупинити мить. Традиційне китайське чаювання - якраз те, що потрібно. Загляньте в себе, сконцентруйтеся на смаку і запаху напою, відкиньте все зайве.
Саме для цього ми вибрали п'ять унікальних сортів традиційного китайського чаю, відомих і шанованих у всьому світі. Традиційний смак у мінімалістичній упковці, яка збереже смак і аромат чаю.
Просто зупиніть мить і випийте чаю.
Аньцзі Бай Ча (Anji bai cha)
Чай Аньцзі Бай Ча ( "Білий чай з Анжи") вирощується у повіті Аньцзі (Анжі) - мальовничому, екологічно чистому районі провінції Чжецзян серед бамбукових лісів. Тепла зима, трохи сонця, достатня кількість вологи створюють ідеальні умови для м'якого і ароматного китайського чаю.
Аньцзі Бай Ча проводиться з тіпсів (нерозкритих бруньок), як і традиційні білі чаї, однак технологія його ферментації перетворює його в зелений чай.
У сухому вигляді чай чимось схожий на прямі ялинові голки, загострені до верхівки. Листочки легкі, ніжного жовто-зеленого кольору з тіпсами покритими срібними ворсинками. При заварці чайний лист повністю розпускається і поступово біліє, колір заварки прозорий жовто-зелений. Аромат багатий і стійкий, смак солодкуватий, свіжий і м'який.
Аньцзі Байчи містить велику кількість амінокислот (5-10%), що в 2-3 рази вище, ніж в середньому у інших зелених чаїв. Цей чай допомагає впоратися з високим кров'яним тиском, зняти напругу і втому. Також володіє і іншими цілющими властивостями зеленого чаю.
Чай має дуже легкий і ніжний смак, аромат чаю нагадує запах луків, скошеної трави, польових квітів. При заварюванні аромат і смак стають яскравими, насиченими. При заварюванні настій має світло-зелений, практично прозорий колір.
Перші заварки чаю слід робити по 10-30 секунд. Наступні - до 1 хвилини. Чай не гірчить і має приємний смак.
Чай Аньцзі використовується як тонізуючий напій, він дарує заряд бадьорості і ділової активності. Володіє протизапальними і бактеріальними властивостями, покращує пам'ять і здатність до навчання. Застосовується при лікуванні цукрового діабету, так як знижує рівень цукру в крові.
Лунцзін (Xihu Longjing)
Зелений чай лунцзін вирощується в провінції місцевості Ханчжоу, провінція Чжецзян. Чай відзначений почесним титулом "Знаменитий чай Китаю".
Як правило, лунзцін виготовляється вручну. Для його виробництва використовуються тільки верхівки пагонів з двома верхніми листками. Ручний збір і обробка дуже трудомісткі і вимагають високої кваліфікації, тому високосортний лунцзін продається невеликими наважками.
Після збору листя ферментують і обсмажують в спеціальних котлах, де лист долонею притискають до гарячої поверхні, завдяки чому він висушується і розплющується.
Після приготування чайний лист набуває жовто-зеленого кольору, отримує ніжний м'який і нерізкий аромат.
Чай слід заварювати водою з температурою 80 ºС. При заварюванні лунцзін дає жовто-зелений настій з ніжним тонким ароматом і багатим смаком. Чай містить вітамін C, амінокислоти і катехіни, за змістом яких перевершує всі інші види і сорти чаю.
Високоякісний лунцзін залишає солодкий, а не гіркий присмак. Щоб уникнути появи кислого присмаку НЕ заварюйте лунцзін занадто міцним (не більше 5 г на чашку).
Байхао Іньчжень (Baihao Yinzhen)
Чай Байхао Іньчжень ( «Срібні голки з білим ворсом») зростає в китайській провінції Фуцзянь. Є найдорожчим і елітним білим чаєм, оскільки для його виробництва використовується тільки найкраща сировина - листові бруньки (тіпси). Їх збирають всього кілька днів з кінця березня до початку квітня в певний час дня - сонячним ранком, коли сонце піднялося вже досить високо і просушило краплі ранкової роси.
З 10 кілограмів чайної сировини, яка вручну знімається з плантацій, можна отримати лише 0.5 кілограма чайних бруньок. З 0.5 кілограма сирих чайних бруньок виходить лише 100 грамів чаю Байхао Іньчжень. Саме тому він дуже дорогий.
При обробці тіпсів не застосовується висока температура, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин і вітамінів.
До кінця 18 століття білий чай з провінції Фуцзянь був доступний лише імператорському палацу і вважався національним надбанням Китаю. За незаконне вивезення цього чаю покладалася страта.
Срібні голки заварюються в воді, нагрітій до 70-80 ºC, оскільки більш гаряча вода вбивають аромат малоферментованого чаю. Заварювати чай можна кілька разів за короткий час, завдяки чому кожна заварка розкриває в чаї новий смак і аромат.
З усіх чаїв саме чай Срібні Голки має найвищу профілактичну дію. В цьому чаї високий вміст вітамінів, амінокислот і пектинів.
Бай Хао Інь Чжень сприяє зниженню високого артеріального тиску, підвищує імунітет. Завдяки антимікробній дії білий чай також допомагає запобігти карієсу і уповільнити процес старіння клітин шкіри.
Чай Срібні Голки є природним релаксатором, знімаючи втому в кінці робочого дня, не викликаючи безсоння, оскільки містить мінімальну кількість кофеїну.
Да Хун Пао (Da Hong Pao)
Чай Да Хун пао ( «Великий Червоний Халат»), зростає на кручах гір Уі на північному заході провінції Фуцзянь. Чай відноситься до напівферментованих чаїв-улунів.
Чай відомий з 1385 року, коли студент Дин Сянь, прямуючи на здачу імператорських іспитів, отримав тепловий удар, і один з ченців вищеназваного монастиря використовував чай, щоб його вилікувати. Успішно склавши іспит і отримавши значну посаду (якій відповідав червоний халат), чиновник вирішив дарувати свій червоний халат кущам чаю.
Для виробництва чаю зривається гілочка з першими 4 листками, причому збір сировини відбувається лише в перші два тижні травня. Після просушування листя мнуть вручну і обсмажують в гарячому котлі. Після цього чай довгий час просушується над гарячим вугіллям, а від нього відриваються листочки.
В результаті листя чаю набувають бурий з бордовим і зеленим відтінками колір.
Заварений чай має солодкуватий присмак. Після кожної нової заварки смак, колір і аромат чаю змінюються: спочатку насичений, з елементом терпкості, потім в ньому проявляються більш легкі, фруктові відтінки. Колір чайного настою від темно-золотистого до насичено-бурштинового.
Чай Да Хун Пао бажано заварювати в скляному або порцеляновому посуді. 3-5 грами чаю заливають кип'яченою водою, нагрітої до 95-100 градусів. Через хвилину заварку потрібно злити і знову залити водою. Цей улун можна заварювати до восьми разів.
Чай Да Хун Пао відмінно тонізує і бадьорить, зменшує сонливість, проясняючи свідомість і роблячи розум ясним. При цьому він допомагає заспокоїтися і зосередитися, покращує травлення і обмін речовин організму.
Цзінь Цзюнь Мей (Jin Jun Mei)
Цзінь Цзюнь Мей ( "Золоті брови") - вищий сорт Чжень Шань Сяо Чжун, червоного чаю з гір Уі на півночі провінції Фуцзянь. Творцем чаю вважається чайний майстер в 24-му поколінні Цзян Юань Сюнь.
Золоті пухнаті чайні бруньки, що створюють смак і аромат, дозволяють віднести чай до групи гунфухун - "червоний чай вищої майстерності", що вказує на майстерність в зборі сировини, в тривалій обробці і в заварюванні. І все це - найкращий приклад того, як зовсім молодий сорт чаю - а йому близько 30 років - на тлі кількох тисячолітньої чайної історії Китаю, завоював визнання і любов найвибагливіших і тонких цінителів, ставши зіркою першої величини в ряду кращих червоних чаїв Китаю.
У сухому вигляді середнього розміру джгутики лілово-коричневих, майже чорних бруньок зі сріблясто-рудим пушком. Аромат сухого чаю інтенсивний, яскравий, квітково-ягідний.
Аромат сухого листа сильний і теплий з відтінком квітів троянди. У завареному вигляді в густий запах червоного чаю вплітаються шоколадні ноти. Смак чаю повний і самодостатній, з невеликим терпким присмаком, але без в'яжучого ефекту.
Смак м'який і одночасно соковитий, щільний, шовковистий, солодкий, з чудовою кислинкою «журавлини в цукрі» - сильно змінюється протягом чаювання і переходить в чудовий, довгий, освіжаючий післясмак.
Настій прозорий, світлого горіхового відтінку, або бурштинового відтінку.
Подарунок чайним естетам і гурманам, любителям зі стажем. Прекрасний вибір для відпочинку в другій половині дня, холодної і сирої погоди, хвилин душевного розладу або вечора в компанії друзів. Вплив зігріваючий, заспокійливий і розслабляючий.
Назва: | Набір традиційного китайського чаю 5 видів |
Бренд: | PINGZE |
Загальна маса набору: | 110 г |
Аньцзі Бай Ча (Anji bai cha) | 20 г |
Лунцзин ( Xihu Longjing ) | 25 г |
Байхао Іньчжень (Baihao Yinzhen) | 20 г |
Да Хун Пао (Da Hong Pao) | 20 г |
Цзінь Цзюнь Мей (Jin Jun Mei) | 25 г |
Завантаження…