Набір зубних щіток Xiaomi Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Набір зубних щіток Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs - це ідеальне рішення для щоденного догляду за зубами, що є комплектом з 6 різноманітних щіток, створених для забезпечення повного догляду за ротовою порожниною. Включаючи зубні щітки з м'якими щетинами, квадратної форми та антибактеріальні щітки, цей набір забезпечує різноманітні варіанти для ефективної гігієни порожнини рота.

Кожна щітка в наборі має високоякісні м'які щетини з 45 отворами, що забезпечують глибоке чищення і ефективне видалення зубного нальоту і каменю. Завдяки м'якому клейовому покриттю на нижній частині ручки кисті, ці щітки не ковзають у руці, легко захоплюються та приємні на дотик.

Будьте впевнені, що з набором зубних щіток Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs ваша ранкова та вечірня рутина догляду за зубами стане не тільки ефективною, але й приємною.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір зубних щіток Xiaomi Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs

Гнучка, м'яка щетина для дбайливого догляду та захисту ясен.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 1

1.Вибирайте правильну зубну щітку з м'якою щетиною для дбайливого догляду за яснами.

2.Голівка щітки дозволяє очистити навіть важкодоступні місця, такі як зазори в мертвому кутку.

3.Тривимірна ручка щітки забезпечує зручний підхід без пошкодження ясен, охоплюючи та чистячи зуби з усіх боків..

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 2

Набір зубних щіток Xiaomi Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs надає високий антибактеріальний рівень захисту.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 4

Захист ясен та очищення зубів

Екстра-м'які щетинки забезпечують дбайливе чищення для чутливої порожнини рота. Надм'який кінчик волосся шовкової щіточки ефективно очищає важкодоступні ділянки рота, захищаючи ясна та очищаючи зуби одночасно.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 5

Щітка оснащена широкою головкою, що забезпечує гнучке та глибоке очищення порожнини рота. Її вузька верхня та нижня частини дозволяють легко досягати задні ділянки рота, забезпечуючи ефективне очищення кожного зуба.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 6

Набір зубних щіток Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs мають щільну вовну з 45 отворами, що сприяє швидкому утворенню піни і забезпечує подвійну ефективність очищення.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 7

Комфорт у використанні

Нова тривимірна ручка щітки забезпечує утримування у будь-якому напрямку, полегшуючи процес чищення. Збільшені до чотирьох сторін звичайні ручки щітки мають різні положення для утримання, роблячи процес чищення більш ефективним та гнучким. Відмінний дизайн забезпечує не тільки чудовий зовнішній вигляд, а й комфорт у використанні.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 8

Приємне відчуття при торканні ручки

Ручка щітки оснащена м'яким клейовим покриттям на нижній частині, яке запобігає ковзанню, забезпечує легке захоплення та приємне відчуття при дотику.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фот 9

6 яскравих різних кольорів

Набір поставляється в барвистій упаковці з 6 предметів, кожен із яких призначений для використання всією родиною. Вони відрізняються своїми яскравими кольорами, що надає легкість та задоволення при використанні. Кожна щітка в наборі є окремим предметом, що легко замінюється, і не передбачає змішування з іншими.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 10

Хороша наукова звичка до чищення зубів
Дотримуйтесь рекомендацій Американського стоматологічного товариства (ADA) та регулярно замінюйте зубні щітки кожні 3–4 місяці, щоб підтримувати їхню ефективність та уникати стирання щетинок. Формуйте корисну звичку чистити зуби, дотримуючись цих рекомендацій, для підтримки здоров'я порожнини рота та запобігання розвитку зубних проблем.

Everyday Elements Set of Antibacterial Toothbrushes 6pcs фото 11

Тип: Набір зубних щіток
Бренд: Everyday Elements
Клас м'якості: М'який ворс
Комплектація:

6 зубних щіток