Насадка для зубної щітки Xiaomi Oclean Amazfit P1S1 Clean brush head (Sky Blue) 2шт

Гігієна ротової порожнини - запорука здоров'я зубів і красивої посмішки. Ручні (мануальні) зубні щітки не здатні ефективно видаляти залишки їжі та зубний наліт.

Змінна насадка для електричної зубної щітки Oclean One/SE, завдяки W-образній структурі волосків, допоможе ефективно очистити зубний наліт навіть у важкодоступних міжзубних проміжках.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Чудовий помічник у догляді за порожниною рота

Особливий дизайн головки щітки і щільно розміщені один до одного щетинки в формі хвилі, сприяють більш ефективному проникненню в проміжки між зубами і дозволяють видаляти не тільки залишки їжі, а й зубний наліт, не дряпаючи при цьому зубну емаль.

  • Надтонка головка щітки (0.4 см);
  • Алмазна структура;
  • Щільна посадка щетинок у формі хвилі.

Насадка для зубної щітки Oclean P1S1 Clean brush head крупним планом

Якісна та безпечна очищення

Інноваційні щетинки DuPont Tynex

Головка зубної щітки має округлений дизайн. Вона дуже ретельно опрацьована та відшліфована. Інноваційні щетинки DuPont Tynex 2017 виходять в результаті екструдування суміші нейлону та абразивного зерна. Вони адаптуються до форми зубів під час чищення, легко проникаючи в міжзубні проміжки та успішно видаляючи бактеріальний наліт.

Насадка для зубної щітки Oclean P1S1 Clean brush head (Sky Blue) ефективна чистка

Коефіцієнт округлості щетинок відповідає міжнародним стандартам, а комфорт, який ви відчуєте при використанні заокруглених щетинок, є першокласним.

Насадка для зубної щітки Oclean P1S1 Clean brush head особливості

Насадки для електричної зубної щітки Oclean One/SE проходять обов'язкову сертифікацію в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA). Ультрафіолетова стерилізаційна обробка головки щітки, дозволять очистити від розвитку мікробів і інших мікроорганізмів. Насадки поставляються в герметичній асептичній упаковці, що дозволяє зберегти стерильність виробу при транспортуванні.

Насадка для зубної щітки Oclean P1S1 Clean brush head округлений дизайн

Фірмовий APP-додаток

Встановіть на свій мобільний девайс фірмовий додаток для зубної щітки Oclean One/SE і синхронізуйте зубну щітку зі смартфоном. Після синхронізації, ви зможете проводити індивідуальні налаштування режиму очищення, переглядати звіти про стан вашої руки під час чищення зубів, читати рекомендації по догляду за ротовою порожниною, а також завдяки вбудованому ST G-сенсору, ви зможете зрозуміти коли слід міняти очищувальну головку зубної щітки.

Насадку для зубної щітки рекомендується міняти кожні 2-3 місяці.

Насадка для зубної щітки Oclean P1S1 Clean brush head в різних кольорах

Тип: Змінна насадка (головка) для зубної щітки
Бренд: Oclean
Сумісність: Електрична зубна щітка Oclean One / SE
Матеріал: Ручка - Dupont Delrin POM (поліоксиметилен), щетинки (DuPont Tynex 2017 з нейлону і абразивного зерна)
Діаметр щетинок: 0.152 мм
Розмір:
Вага однієї насадки: 4.3 грами
Колір щетинок: Синій
Кількість насадок в комплекті: 2 шт