Насадка на кран Xiaomi Xiaoda HD-JRSLT01

Змішувач є одним зі звичних аксесуарів на кухні кожного будинку. Однак звичайні крани не можуть регулювати температуру, що в багатьох випадках незручно. Головка для гарячої та холодної води Xiaoda HD-JRSL T01 має можливість гнучко регулювати джерело гарячої та холодної води, що буде незамінним побутовим продуктом в кожній родині.

Можливість розділити потоки гарячої та холодної води

Унікальною особливістю крана є можливість гнучкого перемикання між джерелами гарячої та холодної води. Насадка оснащена 2 виходами, користувачі можуть точно контролювати потік води, повертаючи ручку. При використанні методу прискореного нагріву джерело води можна переключити на гарячу воду всього за 3 секунди. Крім того, користувачі можуть регулювати температуру води від 30 до 50 градусів за Цельсієм.

Світлодіодний екран відображає температуру

Xiaoda HD-JRSL T01 обладнаний світлодіодним екраном, що дозволяє користувачеві візуально бачити поточну температуру води.

5 рівнів захисту

Насадка Xiaoda HD-JRSL T01 надійно захищена за стандартом IPX4 і обладнана передовою технологією гідророзділення, яка ізолює потік води та електрику, для безпки обладнання та користувача. Крім того, вона має 5 рівнів захисту, включаючи водонепроникність, протипожежний захист, поліпшений захист від надлишкового тиску і т.ін.

Адаптивна конструкція

Насадка HD-JRSL T01 комплектується 6 адаптерами і універсальною муфтою для сумісності з більшістю типів змішувачів представлених на ринку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Насадка на кран
Бренд: Xiaoda
Модель: HD-JRSL T01
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 3000 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Водонепроникний рейтинг: IPX4
Номінальний тиск: 0 МПа
Тиск води: 0.04-0.4 МПа