Насадка на кран Xiaomi Xiaoda (HD-JRSLT06)

Легко підключити, встановити та використовувати

Насадка на кран Xiaoda HD-JRSLT06 не вимагає заміни трубопроводу. Вона легко встановлюється на стандартний змішувач і дозволить вам регулювати подачу холодної та гарячої води на свій розсуд.

Нагрійте воду за 3 секунди

У Xiaoda HD-JRSLT06 використовується прогресивний метод нагріву, і міцна нагрівальна трубка з нержавіючої сталі. Всього 3 секунди займає процес нагріву води, що дуже зручно для миття посуду і приготування їжі.

Контроль обертання перемикача гарячого та холодного режиму

Насадка на кран Xiaoda HD-JRSLT06 обладнана двома виходами для води. Ви можете точно управляти перемикачем потоку гарячої та холодної води, обережно повертаючи ручку корпусу.

Регулювання температури води

Температуру води за допомогою Xiaoda HD-JRSLT06 можна регулювати в діапазоні 30-50 °С, а світлодіодний дисплей, інтегрований в корпус, дозволяє наочно бачити та контролювати температурний діапазон, що вельми зручно в повсякденному використанні.

Проста конструкція збірки та розбирання

Xiaoda HD-JRSLT06 має конструкцію сполучної установки та може бути безпосередньо підключений до вашого змішувача.

Крім насадки на кран передбачено 6 комплектів перехідників і 1 тип універсального роз'єму, які підходять для стандартних змішувачів.

Турбота про безпеку користувача

Інноваційна гідроелектрична технологія поділу в пристрої Xiaoda HD-JRSLT06, повністю ізолює ток і потік води для безпеки користувача.

Рівень захисту IPX4

Корпус насадки на кран Xiaoda HD-JRSLT06 має надійно захищений від бризок води корпус відповідно до стандарту IPX4.

Рекомендації

  1. Не рекомендується використовувати воду з низьким тиском, наприклад, резервуари для води. Забороняється модифікувати або встановлювати водоочисники, форсунки та інші блокують компоненти на виході води.
  2. Перед тим, як покинути завод, Xiaoda HD-JRSLT06 повинен бути перевірений водою і електрикою. Невелика кількість крапель води залишається на корпусі, і невелика кількість мастила наноситься на інтерфейс з'єднання перемикача. Вищевказане є нормальним явищем.
  3. При установці насадки на змішувач обов'язково подайте воду перед включенням, і категорично забороняється встановлювати її під кутом або догори ногами.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Насадка на кран
Бренд: Xiaoda
Модель: HD-JRSLT06
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна потужність: 3000 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Клас водонепроникності: IPX4
Номінальний тиск: 0 МПа
Робочий тиск: 0.04-0.4 МПа